Plustek SmartOffice SC8016U – wydajny skaner do biura w ofercie MODECOM

os1180_02Marzec 2014 – Firma MODECOM – oficjalny dystrybutor urządzeń skanujących marki Plustek, wprowadza na rynek wyjątkowe narzędzie do pracy w biurze – ultraszybki , nowoczesny skaner dokumentów formatu A3 – SmartOffice SC8016U.
SmartOffice SC8016U to bardzo szybki biurowy dwustronny skaner dokumentów o formacie A3, który jest w stanie przetworzyć na format cyfrowy dokumenty z prędkością aż do 80 kartek na minutą. Tak imponujące wyniki urządzenie zawdzięcza m.in. zastosowanemu w jego konstrukcji wysokiej klasy automatycznemu podajnikowi dokumentów, (ADF) który jest w stanie pomieścić do 100 arkuszy. W rezultacie urządzenie potrafi w ciągu jednego dnia roboczego przetworzyć do 8000 stron.
Istotną cechą urządzenia jest możliwość skanowania kart plastikowych, takich jak dowody osobiste, karty płatnicze, legitymacje ubezpieczeniowe. Konstrukcja skanera pozwala również przetworzyć na format cyfrowy także dokumenty o maksymalnej długości do 508cm. Dodatkowo skaner kompatybilny jest ze sterownikiem TWAIN, co oznacza jego zdolność współpracy z prawie każdą dostępną na rynku, aplikacją do zarządzania obrazami. Plustek SmartOffice SC8016U przetwarza dokumenty na format cyfrowy w trzech trybach: kolorowym, skali szarości oraz czarno-białym.
Wraz z urządzeniem, klienci otrzymają także bogaty pakiet oprogramowania, pozwalające na efektywną pracę z urządzeniem bezpośrednio po jego instalacji. Na szczególną uwagę zasługuje aplikacja FineReader 9.0 Sprint firmy ABBYY, która pozwala rozpoznawanie znaków (OCR) z zeskanowanych dokumentów, a następnie zamianę ich na format edytowalnego pliku. Z kolei łatwe zarządzenie i edycję cyfrowych dokumentów umożliwi aplikacja Presto! PageManager 9. To wielofunkcyjne, wydajne urządzenie zostało wycenione na 8899 zł brutto.

Sugerowana cena detaliczna: 8899 zł brutto

Dodaj komentarz