MODECOM FreeTAB 1020 IPS IC – tablet z klawiaturą na platformie Windows za jedyne 899 zł

1020_1 [600x800]Marzec 2014 – Firma MODECOM zapowiada premierę rynkową kolejnego w swojej ofercie tabletu MODECOM FreeTAB 1020 IPS IC kontrolowanego przez system operacyjny Windows® i zainstalowaną pełną wersją pakietu Microsoft Office. Za jedyne 899 zł użytkownik dostanie do dyspozycji wielofunkcyjne narzędzie multimedialne z dołączoną do zestawu bezprzewodową klawiaturą.
Wprowadzany na rynek w drugiej połowie II kwartału tablet MODECOM FreeTAB 1020 IPS IC, napędzany jest najnowszej generacji czterordzeniowym procesorem Intel Baytrail, z zegarem o częstotliwości taktowania (4 x 1.86 GHz). Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują od urządzenia multimedialnego nadzwyczajnej wydajności. Zapowiadane urządzenie jest kolejnym owocem ścisłej współpracy pomiędzy firmami MODECOM i Intel® oraz Microsoft®. Dzięki niej zastosowane w urządzeniu komponenty zostały zoptymalizowane w taki sposób aby w 100 proc. wykorzystać możliwości tego renomowanego procesora.
Oprócz renomowanego procesora, urządzenie może pochwalić się wysokiej klasy 10.1” ekranem IPS o rozdzielczości (1280 x 800 pikseli). Warto wspomnieć także o użytej w najnowszym tablecie MODECOM, pamięci operacyjnej RAM. Do dyspozycji użytkowników producent oddał 2GB najnowszej generacji kość pamięci typu LPDDR2, charakteryzującą się wysokim współczynnikiem energooszczędności.
Na szczególną uwagę zasługuje znajdująca się w zestawie zamykana magnetycznie wysokiej klasy klawiatura Bluetooth® dzięki której możliwe jest pisanie długich tekstów nawet przez wielu godzin. Klawiatura pełni również funkcję etui ochronnego oraz podstawki do tabletu.
Producent do dyspozycji użytkowników przeznaczył również szereg dodatkowych komponentów, wśród których na szczególną uwagę zasługują: wewnętrzna pamięć flash o pojemności 32 GB, 1 x port microUSB (OTG + HOST), moduły (Wi-Fi® oraz Bluetooth®) dwa aparaty fotograficzne o rozdzielczości 5Mpix (tył) i 2Mpix (przód).
Tablet MODECOM FreeTAB 1020 IPS IC kontrolowany będzie przez system operacyjny Microsoft® Windows w najnowszej wersji 8.1 Dodatkowo wraz z systemem operacyjnym użytkownik otrzyma do dyspozycji pełną wersję popularnego pakiet biurowy Microsoft® Office 2013™ w wersji Home and Student.

Sugerowana cena detaliczna: 899 zł/brutto.

Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące

Dodaj komentarz