Nowy członek zarządu Cyfrowego Polsatu

xdRada Nadzorcza Cyfrowego Polsatu na posiedzeniu w dniu 4 listopada 2014 roku podjęła uchwałę o powołaniu z dniem 4 listopada 2014 roku do składu Zarządu Macieja Steca i powierzyła mu funkcję Członka Zarządu.

Maciej Stec pełni obecnie funkcję Członka Zarządu Telewizji Polsat Sp. z o.o. oraz Dyrektora Sprzedaży i Zakupów Zagranicznych.

Maciej Stec posiada bogate doświadczenie, unikalne kompetencje i szeroką wiedzę o rynku telewizyjnym, dzięki czemu jego obecność w Zarządzie umożliwi Grupie dalszą skuteczną realizację celów i strategii największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce i naszym regionie Europy.

– Maciej Stec, dzięki znajomości rynku mediów i reklamy oraz potrzeb polskich konsumentów, w doskonały sposób łączy umiejętności kreacji treści oraz ich monetyzacji i jestem przekonany, że będzie stanowił istotne ogniwo Zarządu, przyczyniając się do efektywnej realizacji synergii w ramach obszarów mediów i telekomunikacji w Grupie Polsat – powiedział Zygmunt Solorz-Żak, Przewodniczący Rady Nadzorczej Cyfrowego Polsatu.

Cyfrowy Polsat jest liderem rynku rozrywki i telekomunikacji w Polsce i będzie nadal tworzyć i dostarczać najatrakcyjniejsze treści telewizyjne oraz produkty telekomunikacyjne, przy użyciu najlepszych i najnowocześniejszych technologii, w celu świadczenia wysokiej jakości usług zintegrowanych, odpowiadających na zmieniające się potrzeby klientów i budujących najwyższy poziom ich satysfakcji.
___________________________________________________________________________________________

Maciej Stec ukończył studia na kierunku zarządzanie i marketing Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Leona Koźmińskiego. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z rynkiem telewizyjnym. Od 1998 roku pracował m.in. w domu mediowym OMD Poland Sp. z o.o. należącym do Omnicom Group, gdzie w latach 1998–2003 zajmował stanowisko dyrektora Brand & Media OMD. Od lutego 2003 do maja 2007 roku pełnił funkcję dyrektora zarządzającego biura reklamy Telewizji Polsat – Polsat Media SA (dzisiaj: Polsat Media Biuro Reklamy Sp. z o.o. Sp.k.). Od maja 2007 jest Członkiem Zarządu Telewizji Polsat Sp. z o.o. oraz Dyrektorem Sprzedaży i Zakupów Zagranicznych.

Dodaj komentarz