Jest już nowy, całkowicie darmowy ALLPlayer 6.0

image001Kraków, Polska, 5 listopada 2014 – nowa, w pełni bezpłatna wersja popularnego odtwarzacza multimediów ALLPlayer jest już dostępna. ALLPlayer 6.0 bazuje na nowym, wydajnym silniku oraz intuicyjnym interfejsie inspirowanym rozwiązaniami mobilnymi. Twórcy wprowadzili do programu szereg funkcji i usprawnień, w tym wbudowane kodeki, odtwarzanie plików torrent czy automatyczne pobieranie napisów.

Dzięki optymalizacji funkcji, ALLPlayer 6.0 jest prostszy i wygodniejszy w obsłudze od swoich poprzedników. Suwaki i wysuwane przyciski sprawiają, że sterowanie programem przypomina nawigację w smartfonie czy tablecie. Nowy ALLPlayer otrzymał także świeży i atrakcyjny wygląd.

– Naszym celem jest podwojenie liczby użytkowników, dlatego ewolucja ALLPlayera poszła w kierunku większej przystępności – wyjaśnia Artur Majtczak, szef zespołu programistów ALLPlayer.

Wykorzystując wbudowane kodeki, ALLPlayer 6.0 odtworzy praktycznie każdy popularny format audio
i wideo. Ponadto baza kodeków będzie aktualizowana wraz z każdą aktualizacją programu. Wyjątkową funkcją nowego ALLPlayera jest możliwość odtwarzania plików .torrent bez potrzeby pobierania całej zawartości na dysk.

Nowy silnik programu wprowadza usprawnienia w obsłudze i jakości wyświetlanych napisów. Łącząc się
z czołowym serwisem z napisami Napisy24.pl oraz takimi bazami jak Napiprojekt i Opensubtitles.org, ALLPlayer automatycznie dobierze i dopasuje do odtwarzanego pliku napisy w wybranym języku.
W przypadku braku napisów w bazie program powiadomi użytkownika e-mailem lub sms-em, jak tylko staną się one dostępne. Opisane funkcje działają także przy odtwarzaniu plików .torrent.

Nowa wersja programu zapewnia wsparcie dla wszystkich znanych formatów i kodowań napisów. Silnik poprawia też ich wygląd i możliwość regulacji, w tym ustawienie czasu wyświetlania. Zawarta w programie funkcja syntezatora mowy okaże się przydatna dla osób wolących oglądanie filmów z lektorem.

Dodatkowo ALLPlayer 6.0 umożliwia słuchanie kilkuset stacji radiowych (m. in. RMF FM, Radio Zet, TOK FM). Użytkownik otrzymuje także dostęp do darmowej i na bieżąco aktualizowanej bazy kilkuset filmów
w usłudze VOD.

Dzięki specjalnej aplikacji ALLPlayer Pilot, programem można sterować z poziomu smartfona z systemem Android oraz przesyłać pliki pomiędzy sparowanymi urządzeniami.

ALLPLayer 6.0 jest dostępny do pobrania ze strony http://www.allplayer.org/Download/ALLPlayerPL.exe

Dodaj komentarz