Nieodłączny element każdego biura. Laserowa drukarka SAMSUNG

4Każdy przedsiębiorca wie, że podstawowym urządzeniem (zaraz po komputerze) jakie powinno znaleźć się w jego biurze to drukarka. W przypadku, gdy drukujemy wiele dokumentów warto zastanowić się nad zakupem urządzenia laserowego. Sieć sklepów Alsen oferuje w bardzo dobrej cenie drukarkę firmy Samsung, która za mniej niż 500 zł wydrukuje zarówno dokumenty w kolorze jak i w wersji monochromatycznej. Z decyzją o zakupie należy się spieszyć, ponieważ produkt w promocyjnej cenie dostępny jest jedynie do niedzieli (14.09.2014).

Uwolnij się od kabli, bądź ekologiczny.
Dzięki modułowi WiFi, który posiada SL-C410W istnieje możliwość używania drukarki bez potrzeby podpinania jej do komputera standardowym przewodem USB. Mało tego, usługa Google Cloud Print pozwoli na wydruk z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu! Istnieje także możliwość komunikacji na poziomie smartfon – drukarka dzięki technologii NFC.
Drukarka Samsung SL-C410W jest bardzo oszczędna. Dzięki trybowi ECO, który włączyć można bardzo szybko klikając odpowiedni przycisk uruchamiamy tryb ekologiczny. Pozwoli on oszczędzić toner, papier, a także energię.

Ergonomia to podstawa.
Drukarka Samsung SL-C410W została zaprojektowana tak, aby zajmowała jak najmniejszą powierzchnie w naszym biurze. Dzięki wymiarom wynoszącym zaledwie 38,2 x 30,9 cm sprzęt ten zmieści się praktycznie wszędzie. Co ciekawe, jest to najmniejsza kolorowa drukarka laserowa na świecie! Dzięki bardzo ergonomicznie umieszczonym przyciskom, a także eleganckiej obudowie w kolorze brązowego hebanu i chłodnego popielu produkt ten będzie produktem, który na długo zagości w wielu biurach.

Dane techniczne
Funkcje urządzenia
drukarka
Złącza
USB 2.0
Komunikacja bezprzewodowa
WiFi
Druk w kolorze
Tak
Rodzaj druku
Laserowy
Ethernet
10/100 Mb/s
Obszar zastosowań
Dom
Biuro
Format
A4
Rozdzielczość druku
2 400 x 600 dpi
Maks. prędkość druku w czerni
18 str/min
Maks. prędkość druku w kolorze
4 str/min
Obciążenie miesięczne
20000 arkuszy/miesiąc
Druk dwustronny
ręczny
Procesor drukarki
300 MHz
Zainstalowana pamięć
32 MB
Język drukarki
SPL-C
Podajnik papieru
150 arkuszy
Odbiornik papieru
50 arkuszy
Gramatura papieru
60 ~ 220 g/m²
Panel sterowania
NFC, funkcja drukowania z urządzeń przenośnych, WPS
Wymiary
382 x 309 x 211 mm
Waga
9.85 kg

Dostępność i cena
Produkt dostępny jest w promocyjnej cenie wynoszącej 499 zł w sieci sklepów Alsen, a także w sklepie internetowym.
Link do produktu: Samsung SL-C410W

Dodaj komentarz