Maxell KUMA potrzeby użytkowników

KUMA Headphone (White No Packaging) HRFirma Maxell wprowadza na rynek nowe nauszne słuchawki z serii Premium. Model KUMA charakteryzuje się ciekawym designem i możliwością współdzielenia słuchanej muzyki z drugą osobą.
Słuchawki skierowane są do wymagających odbiorców i zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. A dzięki miękkim, wyściełanym nausznikom i pałąkowi, łączą w sobie wyjątkowy styl z komfortem użytkowania. Ich serce stanowią neodymowe głośniki charakteryzujące się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 20Hz a 20kHz oraz czułością na poziomie 108dB.
Nowy model wyposażony został w dwa porty jack 3.5mm – po jednym w każdej słuchawce. Pierwsze złącze służy do podłączenia źródła dźwięku, np. odtwarzacza MP3 lub telefonu, a drugie umożliwia podpięcie kolejnej pary słuchawek i dzięki opcji „Share”, współdzielenie słuchanej muzyki z drugą osobą.
Słuchawki zostały wyposażone w przewód o długości 120cm, w którym znalazło się miejsce na mikrofon i przyciski zmiany głośności. Umożliwia to łatwą kontrolę podczas słuchania muzyki oraz komunikację w czasie rozmów telefonicznych.
Model KUMA dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej i biało-czerwonej.
Słuchawki objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.
Sugerowana cena: 199 zł.
Specyfikacja:
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz
Czułość: 108dB
Głośniki: 40mm – neodymowe magnesy
Impedancja: 32om
Długość kabla: 1.2m
Balans kanału: <4dB

Dodaj komentarz