Autoryzowany Serwis Apple w centrum Warszawy

iSpot serwis Marszalkowska 7Firma SAD, właściciel salonów iSpot Apple Premium Reseller, otworzyła w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 104/122 w Domach Towarowych Centrum, własne centrum serwisowe sprzętu Apple.

Serwis spełnia restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Authorised Service Provider. Gwarantuje on, że usługi są wykonywane przez certyfikowany, wykwalifikowanyi doświadczony personel. Czas diagnozy usterki skrócony jest do minimum, naprawy wykonywane są na bazie oryginalnych części sprowadzanych z magazynów Apple, a na naprawiony sprzęt serwis udziela gwarancji.
Serwis przy Marszałkowskiej świadczy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Mogą z nich skorzystać osoby, które wcześniej nabyły sprzęt w salonach iSpot Apple Premium Reseller, jak również Ci, którzy zakupili urządzenie marki Apple w innym punkcie. Sprzęt można dostarczyć osobiście lub przy pomocy kuriera korzystając zestrony: http://serwis.sad.com.pl. Za diagnostykę i naprawę urządzenia objętego gwarancją klient nie ponosi żadnych kosztów. Pozostałe osoby mogą skorzystać z naprawy w atrakcyjnej cenie. Klienci, którzy zakupili sprzęt w sieci salonów iSpot Apple Premium Reseller lub w sklepie internetowymwww.ispot.plotrzymują bezpłatnie na czas naprawy sprzęt zastępczy. Pozostałe osoby mogą wypożyczyć sprzęt za niewielką opłatą.
Ponadto serwis świadczy szereg dodatkowych usług serwisowych: takich jak: usługa door-to-doo, która umożliwia klientowi oddanie produktu do serwisu bez wychodzenia z domu. Status naprawy można śledzić na stronie http://serwis.sad.com.pl lub dzwoniąc na infolinię pod numer 801 802 882.
Stacjonarny punkt serwisowy przy ulicy Marszałkowskiej 104/122 w Domach Towarowych Centrum w Warszawie czynny jest 7 dni w tygodniu w godzinach: poniedziałek- sobota w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00- 20:00.
Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz