Cyfrowy Polsat: nielimitowany Internet Power LTE już od 29,90 zł

2014-08-26_LTE_bez_limitu_rok_szkolne_promocjeCyfrowy Polsat, podobnie jak sieć Plus, wprowadza koniec limitów danych w najniższych abonamentach internetowych. Operatorzy ci jako pierwsi na rynku polskim zaoferowali nielimitowany Internet LTE przez cały czas trwania umowy, a od dziś Internet Power LTE bez limitu danych jest dostępny w Cyfrowym Polsacie już za 29,90 zł miesięcznie, także w ofercie ze sprzętem. To doskonała okazja do zakupu na początek nowego roku szkolnego laptopa, konsoli lub tabletu z superszybkim Internetem w rozsądnej cenie – tego ostatniego nawet za 1 grosz!

Od 26 sierpnia br. Internet Power LTE, czyli nielimitowany Internet w technologii LTE, jest dostępny w Cyfrowym Polsacie również w dwóch najniższych abonamentach za 29,90 i 49,90 zł miesięcznie. Korzystanie z Internetu LTE bez limitu danych możliwe jest przez całą długość umowy – przez pierwsze pół roku jej obowiązywania, z usługi można korzystać całkowicie bezpłatnie, a później kosztuje ona tylko 10 zł/mies.

Podobnie jak we wszystkich pozostałych taryfach Power LTE, także teraz wprowadzone zostają klasy serwisu, które pozwalają na lepsze zarządzanie jakością sieci w sytuacji jej obciążenia pod daną stacją. Aż do wyczerpania pakietu podstawowego transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością Internetu, natomiast po jego wykorzystaniu, jeśli użytkownik jest w zasięgu LTE – nadal może bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od wybranego abonamentu, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością – przy abonamencie za 49,90 zł jest to prędkość do 5 Mb/s (Efektywna), natomiast przy wyborze taryfy za 29,90 zł/mies. (Podstawowa) – do 1 Mb/s.

Abonament (EKO Faktura)
29,90 zł
49,90 zł
Podstawowy pakiet danych
5 GB
15 GB
Internet LTE bez limitu
Pierwsze 6 miesięcy bezpłatnie,
później 10 zł/mies.
Prędkość transferu po wykorzystaniu pakietu podstawowego
Podstawowa
(do 1 Mb/s)
Efektywna
(do 5 Mb/s)

Nowa oferta jest dostępna przy podpisaniu umowy zarówno w wersji ze sprzętem (modem i router), jak i w wersji tylko SIM. Klient może więc wybrać ofertę z modemem lub routerem już w najniższym abonamencie za jedyne 29,90 zł miesięcznie.

Dodaj komentarz