Jesteś pisarzem? Nie ograniczaj się do kariery w jednym kraju

Jeśli jesteś pisarzem, masz dar snucia ciekawych wyobrażeń i dodatkowo jesteś świetnym strategiem, prawdopodobnie czeka Cię niesamowita przygoda. Kariera pisarza nie jest dedykowana każdemu. To rzadka umiejętność, by potrafić coś ubrać w słowa i jeszcze do tego, zainteresować czytelnika tworzoną fabułą. Liczy się także styl pisarski, któremu można nadać swego rodzaju charakterystyczność i tym samym, stać się rozpoznawalnym autorem. Warto nie mieć w tym zakresie żadnych granic – zwłaszcza językowych.

Poszerzaj perspektywy, ucz się angielskiego

Jeśli jesteś pisarzem, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że tłumaczone książki zawierają także pierwiastek artystyczny tłumacza. W tym sensie jeśli uważasz, że posiadasz pewnego rodzaju charakterystyczność w konstruowaniu zdań, musisz liczyć się z tym, że zostanie ona zatracona gdy oddasz książkę do tłumaczenia. Osoby, które nie będą czytać oryginalnej wersji, mogą nigdy nie poznać tego, czym najbardziej się szczycisz – stylu. Z tego względu warto, byś samodzielnie tłumaczył swoje książki – najlepiej na język angielski, ponieważ jest on najbardziej powszechny.

Wybierz się na angielski częstochowa http://tarkowski.edu.pl/ i poznaj obcy język od „a” do „z”. Baw się pisaniem nie tylko po polsku ale i po angielsku. Dzięki temu rozwiniesz w sobie nową umiejętność, podejmiesz kolejne ciekawe wyzwanie i otworzysz drzwi prowadzące do nowych możliwości. Dzięki temu możesz rozwijać swoją karierę nie tylko w Polsce ale i za granicą.

Zdobywaj czytelników, poznawaj ich, dyskutuj

Lubisz spotkania autorskie? To przyjemne, móc wejść w dyskusję ze swoimi czytelnikami? Dlaczego miałbyś ograniczyć się do Polski! Rozmowa w języku obcym nie musi być wielkim wyzwaniem. Wystarczy, że zapiszesz się na kurs angielskiego metodą bezpośrednią i nauczyć się dyskusji bez zająknięcia. Dzięki temu nie będziesz obawiać się dialogu a jedynie otworzysz się na nowe audytorium. Nie trać szansy na niesamowitą przygodę oraz rozwój w karierze pisarskiej. Otwórz głowę na nowe możliwości i zdobywaj świat. Polacy są bardzo utalentowanymi artystami, niestety nie docierają do każdego zakątka na Ziemi. Warto to zmienić, otwierając swój przekaz na szerszą publiczność.

Dodaj komentarz