Jak zadbać o swoje paznokcie?

nail-varnish-674422_640 (1)Często zdarza się tak, że w natłoku obowiązków domowych oraz pracy zapominamy o sobie. Zaniedbujemy nie tylko swoje zdrowe, nawyki żywieniowe i odpoczynek, ale także swój wygląd i ciało. Nie chodzi tutaj o same walory estetyczne, ale przede wszystkim o samopoczucie. Wszyscy dobrze wiemy, że założenie na siebie czegoś ładnego, umalowanie się lub pomalowanie paznokci na żywy kolor od razu poprawia nastrój.

A może wizyta w salonie kosmetycznym?

Taka sama sytuacja jest w przypadku wizyty u kosmetyczki. Tak naprawdę profesjonalny manicure czy pedicure wykonany w salonie poprawia nasz nastrój jeszcze bardziej niż kiedy decydujemy się na wykonanie takich zabiegów samodzielnie. Nie jest tajemnicą, że nawet najbardziej zabiegani i zapracowani ludzie lubią czasem wygodnie usiąść i rozkoszować się uczuciem profesjonalnie wykonywanego masażu. Bowiem manicure i pedicure to nie tylko malowanie paznokci i dbanie o ich płytkę. W skład takich zabiegów może wchodzić wcieranie w skórę różnych odżywczych kremów, połączone z masowaniem stóp.

Rodzaje manicure’u

Salony Easy Nails w swojej ofercie mają coś więcej niż tylko klasyczny manicure. Oferują one bowiem na przykład manicure japoński, który bardziej niż o wspaniałe barwy na paznokciach, dba o odżywienie oraz wzmocnienie płytki. Wcierane są w nią bowiem odżywcze pasty oraz puder, co sprawia, że płytka jest nieskazitelna. Na końcu jest to zabezpieczane jeszcze jedną warstwą pasty. Trzeba dodać, że efekty takiego zabiegu utrzymują się na paznokciach około miesiąc – żaden lakier nie będzie wtedy w stanie utrzymać się na ich powierzchni. Nie ma jednak takiej potrzeby, ponieważ manicure japoński sam w sobie jest bardzo ładny i estetyczny.

W salonie kosmetycznym można również poddać się zabiegowi nakładania manicure’u hybrydowego. Tak zwana hybryda utrzymuje się na paznokciach od dwóch do trzech tygodni, a dodatkowo salon Easy Nails daje pięć dni gwarancji na swoje lakiery. W tym czasie kosmetyczki bezpłatnie poprawią wszystkie niedoskonałości na płytce paznokcia, które oczywiście mogą się zdarzyć.

Dodaj komentarz