Chcesz mówić po angielsku? Z nami zawsze będzie Ci po drodze

Mamy otwarte granice. Podróże to już nasza codzienność. Podróże dla przyjemności, podróże do bliskich mieszkających poza granicami kraju. Jedyną granicą jaką możemy napotkać na naszej drodze, może być  bariera językowa, ale i ona w efekcie naszej pomocy stanie się tylko Waszym wspomnieniem.

Do kogo jest skierowana nasza oferta?

Nie stawiamy barier ani ograniczeń odnośnie do uczestników naszych kursów. Zapraszamy każdą osobę bez względu na wiek i umiejętności. Jesteś emerytem, masz rodzinę za granicą? Na pewno umiejętność posługiwania się chociaż podstawowym językiem angielskim ułatwi Wasze kontakty. Umiejętność porozumiewania się na lotnisku, w sklepach czy po prostu na ulicy, doda nam pewności siebie i sprawi, że wyjazd na pewno będzie udany.

Oczywiście nie tylko podróże, dalsze czy te całkiem bliskie, mogą być motywacją do nauki języka. Niejednokrotnie potrzebujemy zmienić pracę, szukamy czegoś co da nam okazję do samorealizacji. I tutaj często bardzo pomocne będzie doszlifowanie naszych umiejętności językowych, rozwinięcie się na takim poziomie, aby łatwiej nam było sięgać na wyższe półki rynku pracy.

Naszą ofertą pragniemy też zachęcić dzieci i młodzież do uczestniczenia w naszych kursach. Zajęcia prowadzimy głównie metodą bezpośrednią, jest to tzw. trening językowy, który umiejętnie przenosi wiedzę nabytą do pamięci trwałej, głównie poprzez konwersacje, gdzie minimum spotkań to 100 minut swobodnego treningu językowego.

Jakie mamy korzyści z poznawania obcego języka?

Korzyści są ogromne. Z pewnością dla każdego. Senior zdobędzie umiejętność porozumiewania się podczas podróży do rodziny, zyska pewność siebie i poczuje się mniej zagubiony, biznesmen zyska nowe umiejętności, które pozwolą mu wykreować lepiej swój wizerunek, odnaleźć się na coraz bardziej wymagającym rynku pracy, dzieci i młodzież nabędą umiejętność swobodnej  konwersacji, która nie zawsze jest jest praktykowana na lekcjach angielskiego w szkole. Dzisiejsze czasy są coraz bardziej wymagające, a więc wymagajmy też więcej od siebie i nie bójmy się nowych wyzwań. Kurs języka angielskiego Częstochowa znajdziecie na stronie: http://tarkowski.edu.pl/.

Dodaj komentarz