Bowers & Wilkins prezentuje słuchawki P5 Maserati Edition

P5-ME-LifestyleNajnowszy owoc współpracy dwóch legendarnych marek: mobilne słuchawki hi-fi P5 Maserati Edition

Bowers & Wilkins z dumą prezentuje mobilne słuchawki hi-fi P5 Maserati Edition. Dołączają one do wyjątkowych kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins 805 Maserati Edition i unikatowego samochodowego systemu audio Bowers & Wilkins, stworzonego dla Maserati Ghibli i Quattroporte.

Maserati i Bowers & Wilkins słyną ze swojego poświęcenia technologicznym innowacjom w dążeniu do najwyższych osiągów. Obie znane są ze względu na bezkompromisową dbałość o szczegóły oraz wykorzystywanie najdoskonalszych materiałów i szczycą się osiągami i jakością swoich konstrukcji. To wyjaśnia, dlaczego obie firmy ponownie zacieśniły współpracę w celu tworzenia wspaniałych produktów.

P5 Maserati Edition

Niezwykle cenione mobilne słuchawki hi-fi Bowers & Wilkins P5 teraz dostępne są w specjalnej wersji Maserati Edition, dopełniając stonowanym bogactwem Maserati niezrównane możliwości brzmieniowe Bowers & Wilkins.

Składając hołd dziedzictwu projektowemu obu marek, P5 Maserati Edition gwarantuje wciągające mobilne doświadczenie słuchania i prawdziwe możliwości soniczne, które są wspólne dla wszystkich konstrukcji audio Bowers & Wilkins i łączą się z projektem elementów i materiałów, pochodzących z bogatego włoskiego dziedzictwa Maserati. P5 Maserati Edition wykończone są wysokogatunkową naturalną skórą w charakterystycznym dla Maserati ikonicznym i wyróżniającym kolorze racing blue i zapewniają niezwykle komfortowe dopasowanie. Ponadto słuchawki P5 Maserati Edition wzbogacone zostały o emblemat ze słynnym trójzębem Maserati, który umieszczono na pałąku nagłownym, a także ekskluzywny futerał podróżny, wykonany z pikowanej skóry. Trójząb zaprojektował w 1926 r. Mario Maserati, wzorując się na posągu
Neptuna z bolońskiej fontanny na Piazza Maggiore.

Naturalnie P5 Maserati Edition gwarantują wielokrotnie nagradzane właściwości dźwiękowe, z których słyną oryginalne mobilne słuchawki hi-fi P5, z relaksującym naturalnym brzmieniem płynącym ze specjalnie opracowanych, ultralinearnych magnesów neodymowych i zoptymalizowanych membran wykonanych z Mylaru. Maksymalną izolację od szumu zewnętrznego zapewnia połączenie uszczelnionych skórzanych poduszek nausznych i zamkniętego projektu tyłu obudowy wyposażonego w sztywną metalową płytkę. Całość
gwarantuje niesamowity komfort nawet podczas długotrwałych sesji odsłuchowych.

Tak, jak oryginalne mobilne słuchawki hi-fi P5, wersja P5 Maserati Edition dostarczana jest z przewodem „Made for iPhone”, umożliwiającym prowadzenie rozmów telefonicznych i sterowanie urządzeniem, a także z wysokiej jakości standardowym przewodem audio z pozłacanymi wtykami. Ich wymianę ułatwiają magnetycznie mocowane poduszki nauszne, po zdjęciu których użytkownik uzyskuje łatwy dostęp do złączy.
Stonowany styl Maserati i możliwości brzmieniowe Bowers & Wilkins sprawiają, że P5 Maserati Edition stają się światowym liderem luksusowego odsłuchu.

805 Maserati Edition

Kolumna głośnikowa wybierana przez najbardziej wymagających światowych melomanów – seria Bowers & Wilkins 800 Diamond wypełniona jest innowacjami, zarówno tymi zapewniającymi najwyższej jakości brzmienie, jak i wzorniczymi, gwarantującymi P5 szlachetny wygląd i komfort użytkowania. 805 Maserati Edition wykorzystuje liczne audiofilskie technologie, wliczając diamentową kopułkę wysokotonową Bowers & Wilkins i zapewniając doświadczenie brzmieniowe będące synonimem kultury i dziedzictwa obu marek.

Model 805 Maserati Edition wykonany jest z materiałów, które odzwierciedlają to partnerstwo: kunsztowny naturalny klonowy fornir bird’s eye oraz czarną skórę Maserati uzewnętrzniającą luksusowe wnętrze tych znanych samochodów. Także podstawki głośnikowe, stanowiące integralną część 805 Maserati Edition, wykończone zostały takim samym polerowanym drewnianym fornirem oraz przyozdobione trójzębem Maserati.

Mobilne słuchawki hi-fi P5 Maserati Edition będą dostępne na przełomie stycznia i lutego 2014 r., a ich poglądowa cena detaliczna wyniesie 1800 zł.

Kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 805 Maserati Edition pojawią się w sprzedaży w na przełomie stycznia i lutego br. Ich poglądowa cena detaliczna wyniesie 18 000 zł/sztuka i obejmie zarówno kolumnę głośnikową jak i zaprojektowany specjalnie dla tego modelu stand.

Informacje dodatkowe

Maserati

Maserati jest jednym z najbardziej znanych światowych producentów sportowych aut. Firma została założona w Bolonii we Włoszech w 1914 r., a jej zaangażowanie doprowadziło do uzyskania wielu sportowych osiągnięć i stworzenia serii legendarnych samochodów szosowych i wyścigowych. Dzisiaj Maserati ze swoim trójzębem w logo pozostaje symbolem motoryzacyjnych innowacji, inżynieryjnej doskonałości i wytwornego luksusu.

Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins jest specjalistą w świecie hi-end i projektantem najbardziej charakterystycznych na świecie systemów hi-fi. W niezwykle bogatym portfolio producenta znajdują się się między innymi takie konstrukcje jak unikatowa stacja muzyczna Zeppelin Air, słuchawki P5 i flagowe zestawy głośnikowe z serii 800 Diamond, które wykorzystywane są w najlepszych światowych studiach nagraniowych takich jak Abbey Road Studios w Londynie.

Dodaj komentarz