Acer przedstawia Aspire V Nitro z ekranem 4K

Laptop_Acer_Aspire_V_Nitro_BlackEdition_02Serię laptopów Acer Aspire V Nitro Black Edition uzupełnia model o przekątnej ekranu 15,6”
i rozdzielczości Ultra HD.
Laptopy z serii Black Edition są wyposażone w czterordzeniowe procesory Intel® Core™ 5-tej generacji, karty graficzne Nvidia® GeForce® GTX, karty sieciowe WiFi 2×2 w standardzie „ac” oraz pojemne dyski twarde i SSD.
Acer rozszerzył serię wydajnych notebooków Aspire V Nitro, dodając do listy konfiguracji model wyposażony w ekran o przekątnej 15,6” i rozdzielczości Ultra HD. Matryca IPS UHD pozwala wyświetlić obraz 4-krotnie bardziej szczegółowy w stosunku do standardowych modeli z ekranem 1080p FullHD.
Tak jak pozostałe modele z serii Black Edition, nowy Aspire V Nitro jest wyposażony w procesor o standardowym napięciu Intel® Core™ i7-4710HQ oraz kartę graficzną GeForce® GTX 860M. Taka konfiguracja zapewnia wysoką wydajność w wymagających zadaniach, jak obróbka obrazu, renderowanie wideo czy projektowanie 3D. Specyfikację uzupełniają: karta sieciowa z dwiema antenami pracująca w trybie MIMO 2×2, obsługująca zakresy 2,4GHz i 5GHz oraz cztery głośniki o łącznej mocy 8W z obsługą Dolby Digital Plus Home Theater™.

Fotograf Częstochowa

Laptopy Acer Aspire V Nitro wyróżniają się eleganckim designem – pokrywa została ozdobiona detalem wykonanym w technologii Nanodrukowanej Litografii (NIL). Za niskie temperatury podczas obciążenia odpowiadają systemy Acer CoolBoost oraz Acer DustDefender. CoolBoost okresowo podnosi prędkość obrotową wentylatorów dodatkowo schładzając podzespoły o 11%. Z kolei DustDefender zapobiega gromadzeniu się kurzu, dzięki wentylatorom obracającym się w obie strony.
Cena i dostępność
Model Aspire V Nitro Black Edition z ekranem o przekątnej 15,6” i rozdzielczości 4K jest już dostępny w sprzedaży w cenie od 6799 PLN.

Dodaj komentarz