Zawsze wygodnie – nowe produkty Tovago

Chrupie pieczywo kukurydziano-jaglane TovagoJuż dziś możesz schrupać szybką przekąskę o właściwościach odżywczych kasz bez konieczności gotowania czy przygotowywania pełnego obiadu. Takie błyskawiczne i zdrowe rozwiązanie dla zabieganych proponuje marka Tovago, która do swojej oferty włączyła właśnie nowość – dwa rodzaje chrupkiego pieczywa, którego skład oparty jest o kaszę jaglaną i gryczaną. To pierwsze tego typu produkty dostępne na polskim rynku.

Wygodnie, pożywnie, zdrowo i zawsze pod ręką – to idea, która przyświeca nowej serii produktów Tovago. Chrupkie pieczywo kukurydziano-jaglane i kukurydziano-gryczane tej marki to idealny pomysł na błyskawiczną i pełnowartościową przekąskę, którą możemy zjeść, gdziekolwiek jesteśmy. Te prostokątne kromki to sposób, aby codziennie bez konieczności przygotowywania czy gotowania kaszy czerpać z bogactwa jej witamin, minerałów i właściwości odżywczych. Nowe pieczywo Tovago jest nie tylko niskokaloryczne, ale także pożywne i bogate w błonnik oraz spakowane tak, abyśmy mogli mieć je zawsze przy sobie.

W sklepach możemy już kupić:
• chrupie pieczywo kukurydziano-jaglane Tovago – ma w składzie aż 20% kaszy jaglanej i szczególnie spodoba się osobom dbającym o linię, bo jego jedna kromka to tylko 23 kcal;
• chrupkie pieczywo kukurydziano-gryczane Tovago – zawiera aż 18% mielonej łuski gryczanej. To właśnie dzięki niej jest tak bogate w błonnik – w 100 g produktu jest aż 13 g tego składnika.

Te dwie nowe, unikalne i zdrowe kompozycje smakowe, podobnie jak pozostałe produkty z oferty Tovago, mogą być doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnego pieczywa i stanowić dodatek do niskokalorycznego śniadania czy lunchu. Są produkowane bez dodatku cukru i polepszaczy, mają też bardzo niską zawartość tłuszczu. Ponadto należy również podkreślić, że Tovago to jedyna na polskim rynku firma wypiekająca chrupkie pieczywo nie z mąki, a z 100% pełnego ziarna.

Sugerowane ceny:
Chrupkie pieczywo kukurydziano-jaglane Tovago: ok. 3,49 zł / opakowanie
Chrupkie pieczywo kukurydziano-gryczane Tovago: ok. 3,49 zł / opakowanie

* * *

Tovago jest polską rodzinną firmą, która już od 1985 roku dba o podniebienia wszystkich fanów zdrowego stylu życia i wielbicieli pysznego smaku. Jej twórcy od lat czuwają nad tym, by tworzone produkty powstawały z najwyższej jakości pełnych ziaren zbóż, osobiście doglądając wszystkich etapów powstawania wypieków. Firma błyskawicznie się rozwija i regularnie poszerza swoją ofertę o nowe, zaskakujące produkty i smaki.

Dodaj komentarz