Zakochaj się z prędkością światła w kinie letnim „100 leżaków i ekran”!

KINO_LETNIE_FilmBoxu_Antyradia_Cyfrowego_PolsatuNajszybsza komedia świata i romantyczna opowieść o dwójce nastolatków próbujących odnaleźć się w świecie zagubionych dorosłych, to ostatnie propozycje cyklu kinowych pokazów plenerowych „100 leżaków i ekran”, organizowanego przez FilmBox, Antyradio oraz Cyfrowy Polsat.
Już tylko dwa seanse pozostały przed widzami gromadzącymi się tłumnie w środy w Warszawie obok Pubu Lolek, a w czwartki w Krakowie tuż przy kultowym Forum Przestrzenie oraz w Katowicach na ul. Mariackiej.
W przedostatnim tygodniu wakacji zapraszamy na kolejną część słynnej komedii Taxi. W czwartej odsłonie filmu, fajtłapowaty policjant Emilien oraz kochający duże prędkości taksówkarz Daniel staną przed największym jak dotąd wyzwaniem. Przebiegły belgijski przestępca nie dostarczy im tylu wrażeń, co własne dzieci. W stworzeniu Taxi 4 Gerarda Krawczyka wspomógł sam Luc Besson.
Plenerowe pokazy filmowe „100 leżaków i ekran” zakończą nominowani do Oscara za najlepszy scenariusz Kochankowie z Księżyca. To przeurocza opowieść o dwójce dzieciaków, które wyruszają w niecodzienną podróż, która odmieni na zawsze ich życie, a także życie ich opiekunów i rodziców. Na drugim planie Bruce Willis, Tilda Swinton, Bill Murray, Frances McDormand i Edward Norton (tym razem bez królików w rękawie!), ale głównymi bohaterami tego obrazu są Jared Gilman i Kara Hayward – przyszłe gwiazdy kina!
„100 leżaków i ekran” to nie tylko filmy. Przed każdym z seansów widzowie biorą udział w zabawach i konkursach, a wygrać można atrakcyjne nagrody ufundowane przez Cyfrowy Polsat, FilmBox i Antyradio.
W czasie trwania pokazów Cyfrowy Polsat zapewnia także hot spoty, dzięki którym publiczność Kina Letniego może bezpłatnie łączyć się przez protokół Wi-Fi z najszybszym na świecie Internetem LTE, choćby po to, by superszybko wysłać znajomym fotkę, po cichu „wygooglować” prawidłową odpowiedź konkursową czy po prostu przetestować nowe technologie i ocenić wspaniałe możliwości LTE Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. W tym roku ciekawą propozycję ma dla widzów także największa telewizja internetowa IPLA, która zapewnia na stronie www.ipla.tv sekcję filmową dedykowaną akcji, w której znajdują się wszystkie filmy z Kina Letniego. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla widzów, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie będą mogli uczestniczyć w którymkolwiek z seansów. Start seansów – tuż po zmroku, leżaki i atrakcje będą czekać na widzów już od godziny 20.00. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz