Wygoda i bezpieczeństwo – torby na notebooki ART

AB-111W asortymencie firmy ART pojawiły się nowe torby do transportowania notebooków o przekątnej ekranu wynoszącej 15 cali. Wykonane są z eleganckiego nylonu, który ze względu na swoją wytrzymałość, nazywany jest balistycznym.

ART AB-111 przeznaczona jest dla osób, które obok wytrzymałości i eleganckiego wykonania, cenią wygodę. Torba została wyposażona w dwie pojemne komory – większą przeznaczoną na notebooka i mniejszą, która zmieści notatnik albo kalendarz.

Tym, którzy obok notebooka noszą ze sobą tablet, może spodobać się model ART AB-112. Wyposażono go w dodatkową przegrodę o wymiarach 20×28 cm, dzięki czemu powinien się w niej zmieścić tablet o przekątnej ekranu, wynoszącej do 10 cali. Wersja ta posiada również zewnętrzną kieszeń.

W uporządkowaniu dokumentów i urządzeń mobilnych, na przykład w trakcie służbowej podróży, pomoże natomiast ART AB-113. Wewnątrz torby znajdują się dwie obszerne przegrody (21×21 cm i 12×21 cm). Klapa zamykana jest na rzepy.

Każda torba ART posiada niewielkie kieszenie i przegródki na długopisy, ołówki czy telefony. Ponadto, za bezpieczeństwo laptopa odpowiada pasek zabezpieczający przed wysunięciem. Wykorzystany materiał to nylon o wysokiej gramaturze, dzięki której torby powinny być odporne na przetarcia.

Nowe modele toreb ART objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Nowe modele toreb ART objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowane ceny detaliczne wszystkich modeli wynoszą 79 PLN brutto.

Dodaj komentarz