V90-BLU – odbiornik Bluetooth z wbudowanym przetwornikiem C/A

V90 BLU Angle Right Hi-ResV90-BLU – odbiornik Bluetooth z wbudowanym przetwornikiem C/A

Musical Fidelity wprowadza do swojej oferty kolejne nowe urządzenie. V90-BLU jest zaawansowanym odbiornikiem Bluetooth, zaprojektowanym do przesyłania muzyki ze smartfonów, tabletów oraz komputerów Mac i PC wprost do systemu hi-fi. V90-BLU wyposażony jest w przetwornik C/A, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i łatwość połączenia

Konstrukcje Musical Fidelity od zawsze cechuje udane połączenie wysokiej jakości dźwięku i funkcjonalności oraz atrakcyjna cena w stosunku do możliwości. Potwierdzeniem jest V90-BLU, najnowsze urządzenie w portfolio producenta. Ten zaawansowany odbiornik Bluetooth został zaprojektowany tak, aby umożliwić strumieniowy przesył muzyki ze smartfonów, tabletów oraz komputerów Mac i PC wprost do systemu hi-fi, zapewniając przy tym naturalne brzmienie.

Odbiornik Bluetooth wyposażony został m.in. we własny przetwornik cyfrowo-analogowy. Po podłączeniu do zestawu hi-fi, V90-BLU przesyła wysokiej jakości dźwięk z wewnętrznego przetwornika C/A i zaawansowanych stopni wyjściowych. Wymagający użytkownicy mogą także skorzystać z wyjścia cyfrowego, pozwalającego podłączyć jeszcze bardziej zaawansowany zewnętrzny przetwornik cyfrowo-analogowy. Urządzenie wyposażono także w trzy komplety gniazd wejście/wyjście: jedno analogowe i dwa cyfrowe – koncentryczne (Coaxial) i optyczne. Koncentryczne obsługuje sygnały o rozdzielczości aż do 192 kHz, optyczne do 96 kHz.

W analogowym systemie V90-BLU może być podłączony np. pomiędzy źródłem wejściowym i wzmacniaczem. Tryb „bypass” pozostaje aktywny do momentu wykrycia sygnału Bluetooth, po którym następuje automatyczne przełączenie się na źródło bezprzewodowe. Tryb „bypass” działa jednakowo dla obu wejść cyfrowych – optycznego i koncentrycznego. Sygnał z wejść cyfrowych ma priorytet przed tym pochodzącym z wejścia analogowego, ale pozostaje podrzędny w stosunku do sygnału przesyłanego bezprzewodowo. Dzięki temu V90-BLU gwarantuje szybkie i skuteczne połączenie Bluetooth. Atutem V90-BLU jest także możliwość zapamiętania do 16 ostatnio podłączonych urządzeń.

Musical Fidelity V90-BLU jest już dostępny w sprzedaży we wszystkich salonach Top Hi-Fi & Video Design oraz w sklepie internetowym tophifi.pl. Cena detaliczna urządzenia wynosi 1059 zł.

Dane techniczne

Parametry Bluetooth
Zniekształcenia THD (+ szum) < 0,01% (A-ważony)
Odpowiedź częstotliwościowa +0, -0,1 dB
Separacja -78 dB
Stosunek sygnał/szum -80 dB (A-ważony)

Wejścia 1 x liniowe RCA (Phono), 1 x RCA współosiowe, 1 x optyczne TOSLINK
Wyjścia 1 x liniowe RCA (Phono), 1 x RCA współosiowe, 1 x optyczne TOSLINK
Wymiary (S x W x G) 170 x 47 x 117 mm
Waga 0,59 kg

Dodaj komentarz