Użyteczne i bezpieczne

Futeral_Acer_LiquidE3_FlipCaseEtui na tablet, dotychczas kojarzone głównie z funkcją ochronną, może wpłynąć na komfort pracy. Firma Acer wprowadza na polski rynek nie tylko laptopy, tablety i smartfony, ale dba również o odpowiedni zasób akcesoriów, przydatnych w codziennym użytkowaniu. Etui z klawiaturą może być interesującym rozwiązaniem dla tych użytkowników, którzy chcą pisać dłuższe teksty, nie rezygnując z mobilności, jaką daje tablet.

Największy wybór dodatkowych elementów dotyczy tabletów, którym dedykowane są różnego rodzaju etui oraz klawiatury. Te ostatnie są szczególnie przydatne, gdy użytkownik korzystający na co dzień z tabletu musi zrobić notatki, stworzyć czy edytować tekst. Acer oferuje połączoną z etui klawiaturę Android Crunch BT Keyboard, która kosztuje 215 zł. Połączenie klawiatury i etui jest wygodne zwłaszcza wtedy, gdy nie tracąc na mobilności i lekkości urządzenia, korzysta się z niego w pozycji siedzącej, na spotkaniach czy w podróży. Srebrna klawiatura, w połączeniu z osłoną z czarnej skóry syntetycznej, podkreśla nowoczesną estetykę tabletów, którym jest dedykowana. Klawiatura ma 5,3 mm grubości i waży niecałe 200 g. Ładuje się ją przez gniazdo mini USB. Przedstawiony model jest kompatybilny z tabletami Acer: Iconia A1-81x, A1-830, A3-A1x, B1-71x i B1-72x. Akcesoria dostępne na zamówienie.

Fotograf Częstochowa

Jednak nie wszyscy posiadacze tabletów mają potrzebę korzystania z klawiatury. Nierzadko tablet jest dodatkowym urządzeniem, wrzucanym do plecaka czy torebki, by móc z niego korzystać w każdej wolnej chwili. Dla tych osób otwierana klawiatura jest wręcz problematyczna, dlatego wygodniejszym rozwiązaniem jest etui Portfolio Case, służące w głównej mierze ochronie tabletu, np. dedykowane tabletowi Acer Iconia A1-830. Pokrowiec ten dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej i wykonany został ze skóry syntetycznej, dzięki czemu łatwo wyczyścić go z powstałych w czasie użytkowania zabrudzeń. Etui posiada wycięcie na aparat i dostosowane do dedykowanego modelu uchwyty, co dodatkowo wpływa na komfort użytkowania. Służąca osłonie ekranu tabletu część etui spełnia też rolę stabilnej podpórki, ułatwiającej ustawienie A1-830 w wygodnej pozycji. Kosztuje 82 zł. Dostępne u wybranych dystrybutorów (ABC Data).

Urządzenia hybrydowe, takie jak Acer Aspire Switch 10, posiadają klawiaturę w zestawie, dzięki czemu mogą być używane zarówno jako tablety, jak i laptopy. Ze względu na specyfikę, sprzęt taki jak Switch 10 wymaga innego rodzaju etui. Propozycją dla użytkowników tej hybrydy może być Acer Snap Case, dostępny w czarnej i białej wersji, służący głównie ochronie urządzenia, które wsuwa się do etui od góry, a zabezpiecza dodatkową klapką. Dodatkowym atutem tego etui jest gumowy uchwyt na rysik, dzięki któremu łatwo go odnaleźć. Ten pokrowiec kosztuje 91 zł. Dostępne w wybranych sklepach MediaMarkt oraz dystrybutorów (AB).

Smartfon jest urządzeniem, z którego korzysta się najczęściej i w niemal każdej sytuacji. Przenoszony w torebce, kieszeni czy odkładany co chwilę na biurko, narażony jest na uszkodzenia. Różnorodność dostępnych na rynku modeli sprawia, że wybór właściwego pokrowca może być problematyczny. Dobrym rozwiązaniem są etui dedykowane konkretnym smarftonom. Acer Liquid E3 Flip Case, dostosowany do modelu Liquid E3, dostępny jest w czarnej i złotej wersji kolorystycznej, posiada aktywne okienko umożliwiające dotykową obsługę części ekranu bez konieczności otwierania górnej części etui. Samego smartfona można natomiast wygrać w konkursie #WakacyjneSelfieAcer. Acer Liquid E3 doskonale sprawdzi się nie tylko do robienia selfie, ale także do codziennego użytku. Informacje o konkursie można znaleźć na Facebooku Acer Polska i pod linkiem: http://bit.ly/WakacyjneSelfieAcer. Etui Flip Case wkrótce dostępne będzie także w Polsce.

Etui na każde z urządzeń powinno być dobrane nie tylko do modelu, ale także do oczekiwań i potrzeb użytkownika oraz jego stylu życia. Nie bez znaczenia zostaje też kwestia niskiej ceny w stosunku do wysokiej jakości akcesoriów oferowanych przez markę Acer.

Dodaj komentarz