Projektory Acer P1383W i P1510 posiadają już Certyfikaty TCO

Projektor_Acer_P1510_TCOPodstawowe informacje:

Dwa projektory firmy Acer otrzymały Certyfikaty TCO
Produkty z certyfikatem TCO poddawane są przez TCO Development szczegółowym testom i ocenie (kryteria: jakość, wydajność energetyczna, wpływ na środowisko)

WARSZAWA, POLSKA (31 lipca 2014) – firma Acer z dumą informuje, że projektory P1383W i P1510 otrzymały Certyfikat TCO wydawany przez TCO Development. Choć do tej pory nagrodzono już kilka monitorów firmy Acer, są to pierwsze certyfikaty przyznane projektorom tej marki.

Od 1992r. TCO Development prowadzi ocenę jakości, wydajności energetycznej i wpływu urządzeń i produktów na środowisko. Aby uzyskać Certyfikat TCO, projektory Acer P1383W TCO i P1510 TCO zostały poddane szczegółowej analizie w zakresie jakości wyświetlanego obrazu (odwzorowanie barw, luminancja, kontrast, rozdzielczość i rozmiar obrazu), poziomu hałasu, wydajności energetycznej oraz żywotności i możliwości wtórnego przetworzenia. Co więcej, specjalnie na potrzeby certyfikacji projektorów, TCO Development utworzył system Pomiaru Rozmiaru Obrazu TCO. Wskazuje on maksymalny rozmiar obrazu wyświetlanego w wysokiej jakości: dzięki Pomiarowi Rozmiaru Obrazu TCO z łatwością można wybrać projektor najlepiej odpowiadający potrzebom.

P1383W TCO: najwyższa jakość projekcji

Projektor Acer P1383W TCO charakteryzuje się rozdzielczością WXGA, co w połączeniu z wysokim stosunkiem jasności do kontrastu oraz technologiami Acer ColorBoost II i Acer ColorSafe II zapewnia wyrazisty, szczegółowy obraz i wierne odwzorowanie kolorów, nawet z dużej odległości. Projektor ten współpracuje także z technologią DLP® 3D.
P1383W TCO oferuje również wyświetlanie bezprzewodowe za pomocą opcjonalnego modułu Acer MHL. P1383W TCO jest przyjazny dla środowiska i został wyposażony w funkcje Acer EcoProjection, takie jak zmniejszenie zużycia energii w stanie czuwania do 90% (z 5W do 0,5W) oraz obniżenie całkowitego zużycia energii o 70%. W trybie Acer ExtremeEco można wydłużyć żywotność lampy do 10 000 godzin (5000 w trybie zwykłym i 6000 w trybie Eco).

P1510 TCO: doskonała jakość projekcji i wyrazisty obraz

Projektor Acer P1510 TCO charakteryzuje się rozdzielczością Full HD 1080p, wysokim stosunkiem kontrastu do jasności (3500 ANSI lumenów), jest wyposażony w technologie Acer ColorBoost II i Acer ColorSafe II i obsługuje technologię DLP® 3D. P1510 TCO oferuje również możliwość projekcji bezprzewodowej za pomocą opcjonalnego modułu Acer MHL. Co więcej, P1510 TCO jest przyjazny dla środowiska i został wyposażony w funkcje Acer EcoProjection, zmniejszające zużycie energii w stanie czuwania do 90% (z 5W do 0,5W) oraz obniżenie całkowitego zużycia energii o 70%. W trybie Acer ExtremeEco, żywotność lampy można wydłużyć do 7000 godzin (3500 w trybie zwykłym i 5000 w trybie Eco).

Acer marką DLP nr 1 w EMEA od 2008 r.
Projektory DLP firmy Acer z wielu powodów są najpopularniejsze w regionie EMEA. Według badania rynku przeprowadzonego przez Pacific Media Associates, firma Acer sprzedała w regionie EMEA najwięcej projektorów DLP od 2008 r. Wysoka jakość i najnowsze technologie projekcji, w szczególności technologia ColorBoost opracowana przez firmę Acer, zapewnia bogactwo i wierne odwzorowanie kolorów. Pięcioletnia gwarancja na mikroprocesor DLP® potwierdza niezawodność i trwałość produktu. Jakość lamp marki Osram i Philips wykorzystanych w projektorach firmy Acer potwierdzona jest roczną gwarancją bez ograniczeń.

Dodaj komentarz