Prawdziwy dźwięk hi-fi

P5-1Bowers & Wilkins prezentuje słuchawki P5 Series 2, z nowymi przetwornikami zaadaptowanymi z referencyjnego modelu P7

Korzystając z technologii przetworników nawiązujących konstrukcyjnie do głośników ze słuchawek P7, nowy model P5 Series 2 dostarcza prawdziwe brzmienie hi-fi w słuchawkach zaprojektowanych do tego, aby korzystać z nich w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie

Nowe słuchawki Bowers & Wilkins P5 Series 2 zapewniają moc, precyzję i prawdziwy dźwięk hi-fi, z którego słynie model P7, połączony z mobilnością i luksusem oryginalnych P5. Rezultatem są słuchawki, które zapewniają poziom detali i dynamiki niespotykany w konstrukcjach przenośnych tej klasy.

Sukces i popularność P7 są przede wszystkim konsekwencją innowacyjnego wykorzystania przetworników inspirowanych hi-fi – takie podejście jest bliższe temu, jakie znamy z tradycyjnych głośników hi-fi. Od tego przełomowego momentu inżynierowie Bowers & Wilkins pracowali nad wykorzystaniem przeprojektowanych przetworników z P7 w innych słuchawkach firmy. Efektem jest nowy, znacząco udoskonalony model P5 Series 2.

Tak jak P7, nowe P5 Series 2 wykorzystują przetworniki z zawieszoną membraną, która w porównaniu z innymi słuchawkami dużo bardziej przypomina konstrukcję stosowaną w tradycyjnych głośnikach, zapewniając tym samym precyzyjniejszy ruch membrany. W efekcie nowe P5 dostarczają dźwięk zapierający dech w piersiach: z cudownie otwartą i przestrzenną sceną dźwiękową, z mocnym, ale jednocześnie naturalnym i mocno kontrolowanym basem, a także niezwykłym poziomem detaliczności.

Zaprojektowane do tego, aby korzystać z nich podczas ruchu – z przewodem „Made for iPhone” i dołączonym etui podróżnym – nowe P5 Series 2 są tak lekkie, komfortowe i luksusowe, jak ich poprzedniczki: przetworniki otoczone są najdoskonalszymi materiałami, obejmującymi naturalną skórę i lity metal. Nowe P5 Series 2 pozostają dyskretne, ale nasycone są poczuciem stylu i nieograniczoną wygodą podczas noszenia dzięki swojemu luksusowemu i komfortowemu dopasowaniu. Tak komfortowe, że zapominasz o słuchawkach i czujesz wyłącznie muzykę.

Funkcje nowych P5

Nowe przetworniki Opierając się na technologii opracowanej dla cenionych słuchawek P7, nowa seria P5 Series 2 wykorzystuje przetworniki z zawieszoną membraną, która w porównaniu z innymi słuchawkami dużo bardziej przypomina konstrukcję stosowaną w tradycyjnych głośnikach. Zapewnia to precyzyjniejszy, „tłokowy” ruch membrany – i dużo dokładniejszą reprodukcję dźwięku.
Nowe komponenty wewnętrzne Prawie każdy wewnętrzny komponent został zmodyfikowany, aby zapewnić nowym P5 Series 2 możliwość dostarczenia najlepszego możliwego brzmienia w klasie mobilnych słuchawek.

Wzornictwo i materiały To, co nowe P5 Series 2 dzielą ze swoimi poprzedniczkami, to najwyższa jakość wykonania i zapewniająca komfort konstrukcja. Całość słuchawek wykorzystuje high-endowe materiały, wliczając skórzane pokrycie nauszników i paska nagłownego oraz wykonane z metalu płytki z logo Bowers & Wilkins i ramę pałąka.

Mobilność Dopasowanie prawdziwego dźwięku hi-fi, tak aby zmieścił się w niewielkich słuchawkach P5 Series 2, to niezwykle trudne zadanie do wykonania. Nowe P5 Series 2 brzmią lepiej niż kiedykolwiek dotychczas, pomimo to, że nie są ani większe, ani cięższe. Z przewodem dla smartfonu i standardowo dołączanym etui podróżnym, P5 Series 2 to prawdziwy dźwięk hi-fi, o każdej porze i w każdym miejscu.

Made for iPhone P5 Series 2 wyposażone są w udoskonalonego pilota zdalnego sterowania/mikrofon „Made for iPhone”, który wyróżnia się ulepszoną ergonomią ułatwiającą sterowanie.

Nowe słuchawki P5 Series 2 są już dostępne w sprzedaży. Ich poglądowa cena detaliczna wynosi 1399 zł.

Dodaj komentarz