Piłkarskie emocje na Twoim smartfonie

ms10 czerwca 2014, Warszawa: Piłka nożna jest narodowym sportem Polaków. Kochamy grać i kibicować, czcimy zawodników, a emocje towarzyszące największym wydarzeniom piłkarskim angażują całe rodziny. Ci, którzy nie będą mogli śledzić tegorocznych zmagań najlepszych reprezentacji piłkarskich z całego świata mogą już dziś ściągnąć mobilne aplikacje dla systemu Windows Phone, które pozwolą im pozostać na bieżąco z najświeższymi newsami prosto z murawy w Brazylii. Bardziej aktywni gracze także znajdą coś dla siebie – realistyczne i pełne sportowych emocji gry na smartfony z linii Lumia.

Top 6 aplikacji dla fanów piłki nożnej:

Onefootball Brasil – aplikacja dostępna jest w 15 językach; pozwala kibicom na całym świecie przeżywać piłkarskie emocje razem z tymi obecnymi na brazylijskich stadionach. Opcja LiveTracker zapewni dostęp do najświeższych komentarzy, informacji, zdjęć z Instragramu oraz klipów wideo z wynikami rozgrywek. Dodatkowo funkcje „Man of the Match” oraz „Roster” pomogą podczas planowania meczów, których relacje chcesz zobaczyć w telewizji i przypomną o tym, że czas już zasiąść wygodnie na kanapie.

Goal Live Scores – to najświeższe wyniki meczów w zasięgu Twojej ręki. Powiadomienia typu push zapewnią natychmiastowy dostęp do informacji na temat 750 różnego rodzaju rozgrywek piłkarskich z całego świata. Korzystając z aplikacji przy pomocy jednego kliknięcia, dotrzesz do wyników interesujących Cię meczów.

Sport.pl LIVE – to transmisje i relacje na żywo z wydarzeń sportowych. Aplikacja zawiera informacje na temat rozgrywek piłkarskich, meczy koszykówki, siatkówki, F1, wyścigów żużlowych i kolarskich. To świetne źródło wyników, najświeższych zdjęć, terminarzy zawodów.

Real Football 2013 – jeśli kochasz piłkę nożną, ale często brakuje Ci czasu by założyć korki i stanąć do rozgrywki, to aplikacja stworzona specjalnie dla Ciebie. To niezwykle wciągająca symulacja pojedynków na murawie, ale również możliwość stworzenia własnego klubu piłkarskiego, budowy infrastruktury i zespołu. Z tą aplikacją poczujesz się jak prawdziwy zawodnik, m.in. negocjując kontrakty ze sponsorami i managerami.

FIFA14 – jedna z najbardziej autentycznych gier stworzona przez EA Sports. Wraz z oficjalną licencją 2014 FIFA World Cup Brazil™ możesz zostać zawodnikiem jednej z drużyn narodowych i rozegrać mecz oficjalną piłką – Adidas Brazuca. Podania, gole i dośrodkowania dostarczają jeszcze większych emocji dzięki pełnej kontroli gry. Dodatkowo, aplikacja zapewnia dostęp do najświeższych informacji z mistrzostw dzięki opcji EA SPORTS™ Football Club Match Day.

World Football Cup: Real Flick Soccer Brazil 2014 – rywalizacja jest jednym z najważniejszych elementów rozgrywek piłkarskich; aplikacja daje szansę rywalizacji w różnych kategoriach z zawodnikami z całego świata o tytuł najlepszego piłkarza na świecie.

Aplikacje dostępne są w sklepie Windows. Nie czekaj, zagraj już teraz!

Dodaj komentarz