PHILIPS Cloud Base – efektywna praca na wirtualnym pulpicie

SB4B1927CB_miniProsta, bezpieczna i wydajna infrastruktura pulpitu wirtualnego

Kraków, Polska, 21 marca 2014 – Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, przedstawia podstawę Cloud Base – rozwiązanie typu All-in-One przeznaczone głównie dla firm i przedsiębiorstw. Urządzenie umożliwia połączenie się z infrastrukturą pulpitu wirtualnego (VDI). Dzięki temu wszystkie dane oraz programy przechowywane są bezpiecznie
na serwerze centralnym, a odpowiednie treści trafiają do pracownika, który korzysta z podstawy Cloud Base i zamontowanego na niej monitora PHILIPS z linii S, P lub B w rozmiarze 19-29”.

Podstawa dostępna jest w dwóch wersjach w zależności od tego, jakie środowisko wykorzystuje firma. Model SB4B1927VB zgodny ze środowiskiem VMware działa w oparciu o technologię PCoIP (PC over Internet Protocol). Technologia wirtualizacji VMWare zapewnia szybką i łatwą instalację, a jednocześnie stanowi kompleksowe i bezpieczne rozwiązanie. Układ Tera2 charakteryzuje pięć razy szybsze przetwarzanie pikseli w stosunku do poprzedniej generacji oraz niższe zużycie energii.

Ciekawe: fotografia ślubna Częstochowa
Wersja SB4B1927CB jest zgodna ze środowiskiem Citrix i wykorzystuje technologię High-Definition Experience (HDX). Organizacje korzystające z tego rozwiązania mogą w łatwy sposób wirtualizować oraz przekształcać pulpity i aplikacje systemu Windows w bezpieczną usługę na życzenie.

Rozwiązanie PHILIPS Cloud Base pozwoli na centralne zarządzenie oprogramowaniem w firmie oraz zapewnienie bezpieczeństwa danych przechowywanych wówczas w chmurze i zsynchronizowanych z serwerem centralnym. Korzystanie z infrastruktury pulpitu wirtualnego (VDI) to również duża oszczędność dla przedsiębiorców – nie jest bowiem konieczne modyfikowanie czy rozbudowa urządzeń klienckich pomimo wzrastających wymagań aplikacji.

Cloud Base to samodzielne, specjalizowane urządzenie, które nie wymaga dodatkowego komputera PC czy laptopa – do podstawy wystarczy podpiąć klawiaturę i myszkę. Dzięki temu użytkownik zaoszczędzi miejsce na biurku oraz uniknie zbędnej plątaniny kabli. Podstawę Cloud Base wyposażono w liczne złącza, m.in. podwójne wyjście DVI umożliwiające wyświetlanie obrazu na dwóch ekranach, gniazdo mikrofonu oraz audio, złącza USB, a także LAN.

Zastosowanie SmartErgoBase pozwala na optymalne dostosowanie położenia ekranu do potrzeb użytkownika. Panel można obrócić o 90 stopni w pionie, odchylić o 65 stopni w prawo lub lewo oraz o 5 i 20 stopni – odpowiednio – w przód lub w tył, a także regulować wysokość w zakresie do 12 cm.

Specyfikacja:

Gwarancja i cena:

Sugerowane przez producenta ceny detaliczne produktów wynoszą:

PHILIPS SB4B1927VB – 1 889 zł brutto
PHILIPS SB4B1927CB – 1 389 zł brutto

Urządzenia objęte są dwuletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

Dodaj komentarz