Phablet 6.0 czyli asystent podróży od marki Lark

phablet_60_02Lark poszerza swoją ofertę urządzeń multimedialnych o pierwszy phablet – czyli nowoczesny smartphon z 6-calowym ekranem wykonanym w technologii IPS. Lark Phablet to urządzenie łączące w sobie funkcje smartphone’a oraz tabletu, które ze względu na wbudowany moduł GPS oraz zainstalowaną offlinową mapę idealnie sprawdzi się również jako nawigacja.

Pierwszy phablet od Larka łączy w sobie funkcję wielu urządzeń – może służyć jako smartphone, tablet, nawigacja czy też przenośne centrum operacyjne. Wyposażony jest w wygodny 6-calowy dotykowy ekran wykonany w technologii IPS o rozdzielczości 960×540 pikseli, 4-rdzeniowy procesor 1,3 GHz. Do dyspozycji użytkownia udostepniono 1 GB pamięci RAM, która zapewnia płynne działanie nawet przy kilkunastu operacjach działających w tle oraz 8 GB pamięci Flash. Phablet 6.0 posiada modem 3G z funkcją DualSIM i obsługą AERO2, system Android 4.2 Jelly Beam oraz mocną baterię pozwalającą na 210 godzin czuwania i około 200 minut rozmów. Za bardzo dobrej jakości zdjęcia dopowiedziany jest aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix z fleszem LED.

„Lark Phablet 6.0 to wielozadaniowe ultramobilne urządzenie łączące w sobie funkcje smartfonu, tabletu oraz w pełni funkcjonalnej nawigacji GPS. Produkt ten stanowi idealną propozycję dla osób szukających potężnego i wydajnego mobilnego kombajnu multimedialnego o wszechstronnych możliwościach i dobrych parametrach technologicznych w przystępnej cenie. Polecam to rozwiązanie przede wszystkim osobom mobilnym, które często przebywają poza domem, a jednak chcą być w kontakcie ze światem i regularnie przeglądać sieć. Surfowanie na phablecie jest na tyle wygodne, że często można nawet zapomieć o swoim tablecie“ – mówi Mateusz Gac prezes Lark Europe Sp. z o.o.

Atutami urządzenia są przede wszystkim: wbudowany moduł GPS z zainstalowaną offline’ową aplikacją nawigacyjną Navigo – zawierającą informację dotyczące fotoradarów, kontroli drogowych, wypadów czy niebezpiecznych miejsc – mocna bateria, solidna obudowa oraz wygodny 6-calowy ekran i dołączony do zestawu uchwyt pozwalający zamontować urządzenia na szybie samochodu, dzięki czemu Lark Phablet 6.0 możemy wykorzystywać jako asystenta podróży. Wyróżnikiem phablet’u marki Lark na tle phablet’ów innych producentów jest szereg preinstalowanych aplikacji. Na urządzeniu zainstalowane są takie aplikacje jak PlaceKnow z bonem o wartości 100 zł na zakupy usług turystycznych, Nexto z darmowym e-book’iem Time Riders, Legimi oferującą darmowy dostęp przez okres 2 tygodni do 3000 e-booków oraz aplikacje Onet zapewniające informacje i rozrywkę. Ponadto urządzenie wyposażone jest w moduł Bluetooth, odtwarzacz plików MP3 i wideo, wbudowane radio, kamerę do wideorozmów 0,3 Mpix, kartę bezprzewodową Wi-Fi, slot na karty micro SD, złącze słuchawkowe oraz port USB.

Producent zakłada, że cena Lark Phablet 6.0 nie powinna przekroczyć 599 PLN. Najnowszy produkt jest dostępny w sieci sklepów: Euro RTV AGD, Selgros, Makro Cash and Carry,Media Markt, Saturn, Tesco, Mediaexpert, Neonet

Dodaj komentarz