Nowa propozycja marki TRANSCEND dla kierowców: wideorejestrator Full HD DrivePro 100

image001Czujnik wstrząsów, filtr podczerwieni oraz  wbudowana bateria zapewnią profesjonalne i wierne rejestrowanie obrazu w dzień i w nocy,w czasie spokojnej jazdy oraz w sytuacjach awaryjnych

Kraków, 12 listopada 2014 – Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu do oferty kamerki samochodowej DrivePro 100 rejestrującej sytuacje drogowe w rozdzielczości Full HD. Urządzenie zostało wyposażone w przysłonę f/1.8, wbudowaną baterię, trójosiowy czujnik wstrząsów oraz możliwość wykonywania zrzutów ekranu.

Obraz wysokiej jakości

Odporny na zaparowania obiektyw TRANSCEND Drive Pro 100, skonstruowany jest z 7 soczewek: 6 szklanych oraz jednej z filtrem podczerwieni. Taka konstrukcja zapewnia lepsze nasycenie kolorów w ciągu dnia, zwiększoną czułość w warunkach nocnych oraz ułatwia rejestrowanie wyraźnego obrazu w warunkach mgły. Charakteryzuje się szerokim kątem widzenia wynoszącym 130 stopni oraz przysłoną f/1.8. Wideorejestrator pozwala na nagrywanie obrazu w rozdzielczości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Przydatną funkcją jest robienie zrzutów ekranu w trakcie nagrywania materiału wideo lub na zewnątrz samochodu w celu pełnej dokumentacji zdarzenia drogowego.

Wbudowana bateria

Kierowca nie musi martwić się nagłym wyłączeniem silnika samochodu, ponieważ wbudowana bateria litowo-polimerowa umożliwia rejestrowanie materiału wideo jeszcze przez 30 sekund po odcięciu zasilania w przypadku podłączenia do gniazda zapalniczki. W ustawianym ręcznie trybie wyłącznego zasilania baterią kamerka zapisze do 30 minut materiału wideo.

Awaryjne nagrywanie z czujnikiem wstrząsu

W razie kolizji czujnik ruchu G-Sensor w kamerce TRANSCEND DrivePro 100 spowoduje automatyczne uruchomienie trybu nagrywania awaryjnego oraz zapisanie do 1 minuty materiału wideo. Tryb awaryjny może być włączony ręcznie za pomocą dedykowanego czerwonego przycisku na obudowie urządzenia. Utworzone w tym trybie pliki są chronione przed nadpisaniem.

Aplikacja DrivePro PC Tool

TRANSCEND udostępnia aplikację DrivePro PC Tool służącą do sortowania i przeglądania na komputerach z systemem Windows plików wideo bezpośrednio z kamerki, bez potrzeby instalacji dodatkowych kodeków. Maksymalnie ułatwione jest również zapisywanie pojedynczych klatek z kluczowymi momentami nagrania dzięki specjalnemu przyciskowi w aplikacji.

Karta pamięci microSDHC Class 10 16GB w zestawie

Do montażu kamerki TRANSCEND DrivePro 100 na przedniej szybie samochodu można wykorzystać dołączoną do zestawu – w zależności od wersji – naklejkę lub przyssawkę. Po podłączeniu urządzenia do gniazda zapalniczki w samochodzie i uruchomieniu pojazdu automatycznie rozpoczyna się zapisywanie obrazu wideo na dołączonej do zestawu karcie microSDHC Class 10 MLC o pojemności 16 GB. Po wyczerpaniu się miejsca na karcie najstarsze pliki zostaną nadpisane najnowszymi nagraniami, co pozwala na efektywne zarządzanie dostępną pamięcią.

Gwarancja i cena:
Sugerowana cena detaliczna brutto kamerki samochodowej TRANSCEND DrivePro 100 wynosi 340 PLN.
Rejestrator TRANSCEND DrivePro 100 objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

Dodaj komentarz