Nokia Lumia 2520 rozwiązanie dla mobilnych biznesmanów!

1200-nokia_lumia_2520_hero5 czerwca 2014r., Warszawa: Tablet Nokia Lumia 2520 jest już dostępny w Polsce. Wbudowany pakiet Microsoft Office, duża liczba aplikacji i spersonalizowany system Windows RT 8.1 – to tylko kilka z jego kluczowych zalet. Urządzenie dedykowane biznesowi bardzo dobrze sprawdzi się w podróży, podczas służbowych spotkań oraz w codziennym użytkowaniu.

Tablet Nokia Lumia 2520 z modułem LTE został zaprojektowany ze szczególną myślą o osobach, które zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym stawiają przede wszystkim na mobilność. Urządzenie idealnie sprawdzi się w codziennej pracy, podczas biznes lunchu czy podróży służbowej. Dzięki preinstalowanemu pakietowi Office można bez przeszkód tworzyć i edytować pliki w takich programach, jak Word, Excel oraz PowerPoint. Można je zapisywać zarówno w urządzeniu (32 GB pamięci wewnętrznej + 32 GB na karcie microSD), jak i usłudze One Drive. Ta usługa oraz integracja ze wszystkimi urządzeniami pracującymi na systemie Windows i Windows Phone 8.0 pozwala na kontynuację pracy na pliku niezależnie od urządzenia, na którym je tworzyliśmy; np. zaczęliśmy tworzyć raport na komputerze w pracy, a możemy go skończyć na tablecie po spotkaniu w restauracji. Synchronizacja danych dotyczy również zapisanych plików czy też układu ekranu.

Szukasz profesjonalnych i energetycznych fotografii lepiej nie mogłeś trafić

Dużym ułatwieniem jest 10,1-calowy wyświetlacz Full HD, który oferuje wysoką jakość wyświetlanych obrazów nawet w pełnym słońcu oraz fizyczna klawiatura (sprzedawana oddzielne jako akcesorium), która sprawia, że nasz tablet zamienia się w mniejszych rozmiarów laptop. Urządzenie wyposażono w pojemną baterię, która pozwala na ciągłą pracę przez ok. 10 godzin, a jej naładowanie do poziomu 80% zajmuje zaledwie godzinę.

Ponadto tablet został wyposażony w dwie kamery – przednią 1,2 MPx, która pozwala użytkownikowi na prowadzenie wideorozmów oraz główną, umieszczoną z tyłu urządzenia. Główna kamera została wyposażona w optykę Carl Zeiss, dysponującą matrycą o rozdzielczości 6,7 MPx, która umożliwia nagrywanie filmów w jakości 1080p/60 fps.

Tablet Nokia Lumia 2520 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej.

Sugerowana cena detaliczna: 2699,00 zł.

Specyfikacja techniczna
Ogólne
Rozmiar matrycy podstawowego aparatu fotograficznego: 6,7 MPx
Rozmiar wyświetlacza: 10,1”
Nazwa procesora: 2.2GHz Quad Core Snapdragon 800 by Qualcomm
Pamięć masowa: 32 GB
Maksymalny czas gotowości: 25dni
Maksymalna szybkość przesyłu danych LTE DL: 150 Mb/s
Zwiększona czytelność pod gołym niebem: Współczynnik kontrastu 120
Wymiary
Długość: 168.0 mm
Szerokość: 267.0 mm
Grubość: 8.9 mm
Waga: 615 g
Więcej szczegółów: http://www.nokia.com/pl-pl/produkty/tablet/lumia2520/specifications/

Dodaj komentarz