MODECOM XINO Z25 X2 – kolejny smartfon w ofercie polskiego producenta

XinoZ25_3Styczeń 2013 – Firma MODECOM zapowiada premierę handlową swojego nowego smartfona – MODECOM XINO Z25 X2. To urządzenie, wyposażone w dwurdzeniowy procesor, 4” ekran IPS oraz 1GB pamięci RAM dostępne będzie w sprzedaży detalicznej w cenie 399 zł brutto. Przed oficjalną premierą handlową smartfon będzie można kupić w przedsprzedaży w sklepie internetowym producenta za jedyne 299 zł brutto. Producent podkreśla, że ilość dostępnych w przedsprzedaży smartfonów będzie ograniczona.

Od dzisiaj w sklepie internetowym polskiego producenta, rusza przedsprzedaż kolejnego smartfona – MODECOM XINO Z25 X2. Urządzenie wyposażone jest w znakomite komponenty techniczne spośród których warto wymienić dwurdzeniowy procesor, 1GB pamięci RAM, czy wyraźny 4” wyświetlacz z matrycą IPS. Kupując telefon na www.sklep.modecom.pl, przed datą premiery rynkowej, Klienci otrzymają rabat w wysokości 100 zł brutto.

Sercem prezentowanego urządzenia jest dwurdzeniowy procesor MTK MTK6572 Dual Core Cortex-A7 z zegarem 2 x 1.2 GHz, który pozwoli nie tylko na błyskawicznie korzystanie z przeglądarki internetowej, ale również na chwilę relaksu, podczas grania w nowoczesne gry, czy korzystanie z nowoczesnych aplikacji. Za płynne przetwarzanie grafik odpowiada zastosowany w urządzeniu popularny układ graficzny MALI-400. Smartfon wyposażony jest aż w 1GB pamięci operacyjnej RAM, co pozwala na błyskawiczne działanie uruchomionych na urządzeniu aplikacji. MODECOM XINO Z25 X2 to także urządzenie, które oferuje wysokiej jakości, ostry obraz. Dzięki zastosowanej w konstrukcji ekranu 4”, nowoczesnej matrycy IPS użytkownik będzie mógł cieszyć bogatymi w szczegóły, nasyconymi obrazami.

Oprócz doskonałej jakości kluczowych komponentów technologicznych, do zakupu Klientów zachęca bogaty zestaw dodatkowych cech i funkcjonalności, takich jak: obsługa dwóch kart SIM ( DUAL SIM), dwa aparaty fotograficzne, wbudowane moduły ( GPS, Wi-Fi, Bluetooth®). Telefon MODECOM Xino Z25 X2 w pełni wspiera częstotliwości UMTS 900 oraz 2100 Mhz wykorzystywane w Polsce między innymi przez operatora Aero2.

Urządzenie kontroluje system operacyjny Android w wersji 4.2 Jelly Bean. W przypadku ewentualnych zmian systemu, z pomocą przyjdzie autorska aplikacja MODECOM UPDATER®, która oferuje błyskawiczną aktualizację w trybie OTA ( over the air) bez potrzeby podłączania urządzenia do komputera stacjonarnego. Wbudowana pojemna bateria 1500mAh zapewnia długi czas pracy urządzenia bez konieczności częstego ładowania.

Obowiązująca cena w przedsprzedaży: 299 zł/brutto.

Sugerowana cena detaliczna: 399 zł/brutto.

Dodaj komentarz