MODECOM SQUID – pokrowce na tablety inne niż wszystkie

squid7,85_blue_8Maj 2014 – Firma MODECOM zaprezentowała nową serię pokrowców na tabletySQUID wyróżniające się lekką, nowoczesną konstrukcją, oryginalnym systemem mocowania tabletu oraz ciekawą kolorystyką.
MODECOM SQUID to inna niż wszystkie seria nowoczesnych pokrowców na tablety w skład której wchodzą cztery modele, przeznaczone do użycia z tabletami o przekątnej ekranu: 7”, 7.85” – 8”, 9.7” oraz 10.1”. Te wysokiej jakości produkty już od pierwszego kontaktu zaskakują nowoczesnym i oryginalnym wzornictwem.
Oprócz wyszukanego wzornictwa pokrowce MODECOM SQUID wyróżnia nowatorski system mocowania tabletu do pokrowca. W konstrukcji tego innowacyjnego systemu wykorzystano technologię samoprzylepnych przyssawek, które cechują się wysokim współczynnikiem przyczepności do podłoża. Jak zapewnia producent tablety zamocowane w ten sposób do futerałów będą stabilne i bezpieczne zarówno podczas użytkowania, jak i w trakcie transportu.
Dzięki składanej konstrukcji pokrowce MODECOM SQUID mogą również pełnić funkcję wygodnej w użyciu podstawki pod tablet, pozwalającej w sposób komfortowy oglądanie filmów, korzystanie z Internetu, czy rozmawianie przez darmowe komunikatory.
Każdy element konstrukcyjny futerałów SQUID zaprojektowano w taki sposób aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa sprzętu, a także umożliwić użytkownikowi komfortową i przyjemną pracę. Zewnętrzną warstwę futerału wykonano z wysokiej jakości gumowego materiału, który zapewnia maksymalną przyczepność pokrowca do dłoni. Z kolei wnętrze pokrowców wykonano z miękkiego w przyjemnego w dotyku materiału, który dodatkowo chroni ekran tabletu przed przypadkowym zadrapaniem.
Każdy z czterech prezentowanych modeli futerałów dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej, błękitnej i zielonej.

Sugerowana cena detaliczna:
MODECOM SQUID 7”: 39 zł brutto
MODECOM SQUID 7.85” – 8”: 44 zł brutto
MODECOM SQUID 9.7”: 47 zł brutto
MODECOM SQUID 10.1”: 49 zł brutto

Dodaj komentarz