MODECOM SILENT FAN MC-CF15 – cicha podkładka chłodząca pod laptopa

MC-CF15_2 [600x800]Styczeń 2015 – Firma MODECOM – Oficjalny Partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej – prezentuje najnowszy model ergonomicznej podkładki chłodzącej do laptopów MODECOM SILENT FAN MC-CF15.
Chociaż za oknami panuje zimowa aura to warto pomyśleć o skutecznej ochronie rozgrzanego pracą komputera przenośnego. Firma MODECOM – producent akcesoriów komputerowych i urządzeń mobilnych, wprowadziła właśnie do swojej oferty najnowszy model podstawki chłodzącej do laptopa MODECOM SILENT FAN MC-CF15. Nowoczesna, ergonomiczna, a zarazem wygodna konstrukcja podkładki wraz z doskonałymi parametrami chłodzenia, stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników komputerów przenośnych z maksymalną przekątną ekranu 17”.
Jedna z głównych cech wyróżniającą podkładkę widnieje już w samej w samej jej nazwie. Otóż SILENT FAN (z ang. cichy wentylator) MC-CF15 – oznacza przede wszystkim cichą, lecz skuteczną pracę aż pięciu wbudowanych wentylatorów chłodzących: jednego o średnicy 140mm i czterech o średnicy 70mm każdy. W praktyce oznacza to unikatową konstrukcję podstawki o łącznej powierzchni chłodzenia 420mm.
Podkładkę MODECOM SILET FAN MC-CF15 wyróżnia ponadto wygodna w trakcie użytkowania i ergonomiczna konstrukcja z dwiema składanymi nóżkami do zmiany kąta nachylenia. Dzięki czterem specjalnym, antypoślizgowym podkładkom produkt ten jest bardzo stabilny i co istotne, nie zmienia położenia w trakcie użytkowania. Komfort pracy z komputerem przenośnym podnoszą umieszczone na jednym z boków dwa porty USB. Można podłączyć do nich rozmaite akcesoria komputerowe, bez potrzeby blokowania portu w laptopie.
Całość dodatkowo uatrakcyjniają podświetlające na kolor niebieski, wszystkie pięć wentylatorów, diody LED.

Sugerowana cena MODECOM SILENT FAN MC-CF15: 94,90 PLN brutto

Dodaj komentarz