Innowacja w skanowaniu – rodzina Plustek eScan już dostępna w Polsce

escan_a150_1 (1)Grudzień 2014 – MODECOM – licencjonowany dystrybutor marki Plustek w Polsce, wprowadził do swojej oferty pierwsze urządzenie z najnowszej rodziny skanerów – Plustek eScan A150.
Zgodnie z aktualnymi trendami nowy modelu cechuje wysoką wydajność charakterystyczna dla urządzeń biurowych. Jednocześnie obsługa skanera za pomocą wbudowanego panelu dotykowego jest prosta i intuicyjna.
Cechą wyróżniającą ten produkt jest siedmiocalowy wyświetlacz LCD. Dotykowy ekran jest wygodnym interfejsem dla użytkownika ułatwiającym konfiguracje oraz obsługę skanera.
Zainstalowane w pamięci urządzenia oprogramowanie umożliwia przekształcenie na format cyfrowy wszelkiego rodzaju dokumentów, bez potrzeby podłączania skanera do komputera. Każdy zeskanowany dokument może być dodatkowo przez użytkownika zweryfikowany, a w razie potrzeby edytowany bezpośrednio przed zapisem.
Skaner Plustek eScan A150 charakteryzuje się ponadto szybką i płynną pracą do 25 stron na minutę. Urządzenie w ciągu jednego dnia jest w stanie zeskanować aż do 1500 arkuszy.

Efektywność pracy zapewnia automatyczny podajnik dokumentów (ADF) o pojemności do 50 kartek.
Plustek eScan A150 jest podłączany do komputera za pomocą portu USB. Pracę sieciową zapewniają interfejsy sieciowe LAN (gniazdo sieciowe RJ45) oraz WLAN (moduł Wi-Fi). Dodatkowo obecność portu USB umożliwia podłączenie do skanera pamięci USB lub dysku twardego.
Istotną cechą urządzenia jest możliwość wysyłanie materiałów do różnych lokalizacji: dysk USB, folder sieciowy, urządzenia mobilne, poczta e-mail, czy serwerze w chmurze.
Najważniejsze funkcje:
– samodzielny skaner z ekranem LCD 7”
– prostota obsługi
– interfejsy LAN oraz WLAN
– skanowanie i wysyłanie materiałów w trzech prostych krokach
– skanowanie do komputera PC, portu USB, folderu sieciowego, urządzenia mobilnego, email, FTP
– obsługiwane chmury: Dropbox, Google Drive, Evernote
– podajnik na 50 kartek
– prędkość 25 stron na minutę

Sugerowana cena urządzenia to: 2899 zł brutto
Okres gwarancji wynosi 24 miesiące.

Dodaj komentarz