MODECOM radzi jak bezpiecznie transportować tablety

TRADE_1 tabMarzec 2014 – Firma MODECOM – czołowy producent tabletów multimedialnych rozszerza swoją ofertę akcesoriów tabletowych o dwa modele futerałów: MODECOM COMFORT, COMFORT2 oraz dwa modele toreb na ARROW TAB i TRADE TAB.

Obydwa modele prezentowanych futerałów dostępne są w sprzedaży w czterech rozmiarach pasujących odpowiednio do tabletów z ekranami o przekątnej: 7”, 8”, 9.7” oraz 10.1”.
Ich zewnętrzną warstwę wykonano z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, dzięki któremu możliwe jest ich używanie nawet podczas deszczowej aury, bez ryzyka o przesiąknięcie. Z kolei wewnętrzną część wyprodukowano z miękkiego w dotyku materiału, który stanowi doskonałą ochronę ekranu przed zarysowaniem lub innego rodzaju uszkodzeniem mechanicznym.
Futerały COMFORT oraz COMFROT2 charakteryzują się także wysokim poziomem funkcjonalności, a także zapewniają użytkownikowi wysoki komfort podczas transportu. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowany w obydwu modelach praktyczny system organizacji przestrzeni. Dzięki niemu pomimo niewielkim rozmiarów futerałów, użytkownik będzie mógł zabrać oprócz tabletu, dodatkowe akcesoria. Tablet umieszczony jest wewnątrz odseparowanej od reszty torby, głównej komorze, wzmocnionej dodatkowo materiałem o właściwościach amortyzujących. Gwarantuje to dodatkowe zabezpieczenie urządzenia przed uszkodzeniem, w razie upadku z niewielkiej wysokości. We frontowej części obydwu modeli umiejscowiona jest zamykana zamkiem błyskawicznym kieszeń na dodatkowe przybory lub akcesoria. Natomiast w tylnej części umieszczono specjalny uchwyt, który pozwala na wygodne przenoszenie futerałów na dłoni.

Ciekawe: fotografia ślubna Częstochowa

Nowością w wiosennej kolekcji akcesoriów tabletowych są dwa modele toreb MODECOM ARROW TAB i TRADE TAB, intrygujących wzornictwem, kształtem oraz komfortem użytkowania. Obydwie torby cechuje funkcjonalny system organizacji przestrzeni, który umożliwia błyskawiczne zlokalizowanie potrzebnego przedmiotu bez potrzeby tracenia cennego czasu.  W  głównej komorze znajdują się rozdzielone specjalną zakładką dwie przegrody  służące do umieszczenia tabletu oraz dokumentów. Rozdzielającą przegrody zakładkę wykonano z materiału o właściwościach amortyzujących, który chroni umieszczony tablet przed uszkodzeniem, zadrapaniem lub innego typu uszkodzeniem mechanicznych.  W ich przedniej części umieszczono zamykaną zamkiem błyskawicznym kieszeń na dokumenty oraz akcesoria, takie jak przybory do pisania, telefon komórkowy, czy portfel. Z kolei w tylnej części każdej z prezentowanych toreb umieszczono dodatkową zamykaną rzepem przegródkę na ładowarkę lub inne akcesoria do tabletu. Wewnątrz ARROW TAB i TRADE TAB zmieszczą się urządzenia o maksymalnej przekątnej ekranu 10.1”.

Sugerowana cena detaliczna:
MODECOM COMFORT 7, 8”: 39 zł brutto
MODECOM COMFORT 9, 10”: 35 zł brutto
MODECOM COMFORT2 7, 8”: 39 zł brutto
MODECOM COMFORT2 dla 9, 10”: 39 zł brutto
MODECOM ARROW TAB: 69 zł brutto
MODECOM TRADE TAB: 59 zł brutto

Dodaj komentarz