MODECOM FreeTAB 9000

FT 9000 IPS IC_5Grudzień 2013 – Firma MODECOM przygotowała dla swoich klientów świąteczny prezent – następcę modelu FreeTAB 9000 IPS ICG, który okazał się hitem organizowanej na początku listopada w sklepie internetowym producenta, przedsprzedaży. MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG różni się od swojego starszego brata dodatkowym modułem GPS. Tablet został wyceniony zaledwie na 799 zł/brutto.
Jedną z podstawowych cech tabletu MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG jest zastosowany w jego konstrukcji wydajny, renomowany procesor Intel® Atom™ Z2580. Ten wysokiej jakości produkt został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują od urządzenia multimedialnego nadzwyczajnych możliwości.
FreeTAB 9000 IPS ICG to już trzeci w portfolio produktowym polskiego producenta tablet, który jest owocem ścisłej współpracy firm MODECOM i Intel®. Wszystkie zastosowane w urządzeniu podzespoły zostały zoptymalizowane w taki sposób, aby w 100 proc. wykorzystać możliwości tego renomowanego procesora.
Tablet dzięki temu, że został wyposażony w układ Intela przyspiesza niczym, napędzany napędem atomowym, pojazd kosmiczny. Dzieje się tak m.in. za sprawą wykorzystanej w jednostce centralnej Intel® Atom Z2580 technologii Intel® Hyper-Threading, która sprawia, że każdy rdzeń może przetwarzać dwa wątki jednocześnie. W praktyce oznacza to  szybszą i bardziej elastyczną pracę procesora, co umożliwia uruchamianie w tym samym czasie wielu obciążających system gier i aplikacji.
Urządzenie może pochwalić się również wysokiej klasy, wyraźnym i jasnym 8.9” ekranem z matrycą IPS, który oferuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1200 pikseli).
Warto także wspomnieć o użytej w najnowszym tablecie MODECOM, pamięci operacyjnej RAM. Producent postawił na 2GB najnowszej generacji kość typu LPDDR2, charakteryzującą się wysokim współczynnikiem energooszczędności. Tego typu układ w porównaniu z technologią DDR3, oferuje nawet o 70% mniejsze zużycie energii.
Dodatkowo prezentowany model tabletu wyposażony jest w takie komponenty jak, czytnik kart pamięci z obsługą układów do 32GB, 1 x port micro USB (OTG + HOST), moduły (Wi-Fi oraz Bluetooth®), dwa aparaty fotograficzne o rozdzielczości 5Mpix + autofokus (tył) i 2Mpix (przód). Ponadto wbudowany układ GPS pozwoli m.in. na dodawanie współrzędnych geograficznych do wykonanych za pośrednictwem tabletu fotografii (tzw. geotagowanie zdjęć).

Sugerowane ceny detaliczna:
MODECOM FreeTAB 9000 IPS IC: 799 zł/brutto

Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące

Dodaj komentarz