Mobilne biuro z urządzeniami firmy Samsung

3Jeśli prowadzisz firmę bądź potrzebujesz narzędzia do pracy zarówno w domu jak i w podróży to zastanów się nad zakupem zestawu urządzeń firmy Samsung, które oferuje sieć sklepów Alsen. Samsung domowe biuro to zestaw składający się z tabletu, drukarki, klawiatury i myszki. Cena całości nie przekracza 1300 zł brutto!

DOMOWE, A ZARAZEM MOBILNE BIURO
Zestaw oferowany przez sieć franczyzową Alsen będzie idealnie spisywał się zarówno w domu jak i poza nim. Zabierając ze sobą tablet Samsung Galaxy Tab 4 wszystkie dane będziemy mieli pod ręką! Szybkie i precyzyjne wydruki zapewni drukarka SL-M2022W, natomiast komfortowe przeglądanie stron WWW czy tworzenie dokumentów usprawni klawiatura EJ-BT230 oraz mysz ET-MP900DW.

Tablet do zadań specjalnych
Samsung Galaxy Tab 4 to 10.1-calowy tablet wyposażony w najnowszy system Android w wersji 4.4 KitKat. Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 – APQ8026 zapewni płynne odtwarzanie multimediów oraz aplikacji, natomiast 16 GB pamięci podręcznej umożliwi zapisanie bardzo dużej liczby danych. Mobilni użytkownicy będą zadowoleni ze zintegrowanego modułu GPS, który zamieni tablet w nawigację samochodową. Według producenta Galaxy Tab 4 może pracować na baterii przez 10 godzin! GALAXY Tab 4 jest lekki nie tylko z wyglądu – liczy sobie jedyne 7,9 mm grubości oraz waży tylko 495 g.

Drukuj laserowo, oszczędnie i efektywnie
Dołączona do zestawu drukarka laserowa pozwoli na wydruk do 20 stron na minutę w formacie A4. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii NFC, Wi-Fi Direct, Google Cloud Print i rozbudowanej zgodności wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Drukarka M2022W drukuje i skanuje tekst, a także obrazy w doskonałej jakości. Rozdzielczość 1 200 x 1 200 dpi jest uzyskiwana poprzez zmianę rozmiaru punktów i ich rozmieszczenia. A to oznacza, że twoje wydruki będą wyróżniać się bogactwem detali i ostrością. Jej podstawa zajmuje 33,2 x 21,5 cm, co sprawia, że jest to najmniejsza drukarka laserowa marki Samsung.

Komunikacja z tabletem na wysokim poziomie
Dzięki dołączonym do zestawu klawiaturze EJ-BT230 oraz myszce ET-MP900DW komfort codziennej pracy znacznie wzrośnie. Klawiatura łączy się z tabletem za pomocą technologii Bluetooth, posiada klasyczny układ klawiszy QWERTY oraz zawiera klawisze funkcyjne takie jak regulacja poziomu głośności muzyki lub filmu, rozjaśnianie/ściemnianie ekranu, przycisk home. Niski skok klawiszy oraz dobre ich rozmieszczenie sprawi, że używanie tego produktu będzie dla nas przyjemnością. Myszka dołączona do zestawu, oczywiście bezprzewodowa będzie pomocnym narzędziem do codziennego przeglądania stron internetowych a także pracy z różnymi aplikacjami. Bardzo dobrze wyprofilowany produkt jest nie tylko elegancki, lecz także wygląda naprawdę świetnie!

DOSTĘPNOŚĆ I CENA
Zestaw Samsung domowe biuro dostępny jest w sieci sklepów Alsen oraz na łamach sklepu internetowego pod adresem: http://bit.ly/1uUXyuz w cenie 1229 zł brutto. W przypadku dokonania zamówienia do godziny 16:00 produkt wysłany zostanie jeszcze tego samego dnia!

***

Dodaj komentarz