Wiosenna ramówka Telewizji Polsat oraz Telewizji Polskiej w IPLI!

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook1Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

xdUżytkownicy największej telewizji internetowej IPLA będą mogli przedpremierowo obejrzeć najnowsze sezony seriali Telewizji Polsat oraz Telewizji Polskiej, m.in.: „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Ranczo”, „O mnie się nie martw”, „Rodzinka.pl”, „Krew z krwi 2”. W wiosennej ramówce IPLI znajdą się również cieszące się dużą sympatią widzów programy Polsatu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Top Chef”, „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia”, „Must be the Music. Tylko muzyka”. Nie zabraknie także świeżych propozycji jak „Celebrity Splash!”, „Słoiki”, „Strażacy” czy „Służby specjalne”, a także materiałów dostępnych wyłącznie w IPLI, które przeniosą widza za kulisy produkcji.

Seriale Telewizji Polsat i Telewizji Polskiej
W ostatnim tygodniu lutego w IPLI pojawią się pierwsze, przedpremierowe odcinki seriali z wiosennej ramówki Telewizji Polsat, takie jak „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Pielęgniarki”, „Trudne sprawy”, „Dzień, w którym zmieniło się moje życie”, „Malanowski i Partnerzy”, „Dlaczego ja?”, „Zdrady” oraz nowa propozycja stacji pt. Słoiki” – paradokument ukazujący perypetie młodych ludzi, którzy rozpoczęli życie w Warszawie. Materiały Polsatu udostępniane będą bez żadnych opłat!

W serwisie znajdą się także seriale Telewizji Polskiej. Premierowe odcinki tytułów takich jak: „Klan”, „Ranczo”, „Ojciec Mateusz”, „M jak Miłość”, „O mnie się nie martw”, „Rodzinka.pl”, „Służby specjalne” czy „Barwy szczęścia” dostępne będą w pakiecie IPLA PREMIERY w cenie 9,90 zł/mies. Po emisji w telewizji materiał będzie można obejrzeć bezpłatnie.

Rozrywka z Telewizją Polsat
Wraz z początkiem marca na antenę Polsatu powrócą również kolejne sezony popularnych programów rozrywkowych. W „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Must be the Music. Tylko muzyka” i „Twoja twarz brzmi znajomo” uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności taneczno-wokalne, zaś w „Top Chef” i „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia” – kulinarne. Zupełnie nową propozycją będzie nadawane na żywo show pt. „Celebrity Splash!”, w którym znane i lubiane postacie będą ze sobą rywalizowały, oddając skoki do wody. W IPLI większość audycji będzie udostępniana równolegle z transmisją telewizyjną, by następnie trafić do zbioru nieodpłatnych materiałów dostępnych na życzenie.
Autorskie programy IPLI
Specjalnie dla swoich widzów największa telewizja internetowa IPLA przygotowała wyjątkowe, autorskie i dostępne wyłącznie w serwisie materiały zza kulis. W programach pt. „Kuchenni Grzesznicy”, „Top Chef na deser”, „Druga Twarz”, a także kulisach „Tańca z Gwiazdami” i „Celebrity Splash!” pojawią się rozmowy z uczestnikami, jurorami oraz osobami związanymi z poszczególnymi produkcjami. W kulisach seriali „Pierwsza miłość” oraz „Przyjaciółki” widzowie obejrzą wywiady ze swoimi ulubionymi aktorami. Fanów sportu i zdrowego trybu życia zainteresuje „NAJz” ukazujący różne oblicza najlepszych, najciekawszych i najbardziej oryginalnych sportowców oraz „Wolska trenuje”, w którym Katarzyna Wolska podejmując wyzwania, będzie przekraczała granice i pokonywała swoje słabości. Propozycje te IPLA udostępni bezpłatnie.

Programy z wiosennej ramówki Telewizji Polsat oraz Telewizji Polskiej widzowie mogą oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacjach IPLA na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, a także na dekoderach Cyfrowego Polsatu i w SmartTV.