Z monitorem na ramieniu – uchwyty biurkowe ART

L-03-pusteNikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest ergonomia pracy. Zmęczenie kręgosłupa i oczu, zmniejszona wydajność pracy, to najczęstsze problemy wynikające ze złej organizacji przestrzeni na biurku.

ART L-01 i L-03 to biurkowe uchwyty na monitory pozwalające na szeroki zakres regulacji w pionie i poziomie. Dzięki temu umożliwiają odpowiednie dopasowanie kąta obserwacji ekranu, który powinien wynosić 20-50 stopni w dół w stosunku do poziomej linii wzroku.

ART L-01 jest uchwytem mogącym udźwignąć jeden monitor. Ekran można obrócić o 180 stopni w pionie. Pozwala to na dopasowanie wysokości monitora do linii wzroku. Regulacja w poziomie umożliwia swobodne manewrowanie ekranem w zakresie 360 stopni.

Długość ramienia, na którym umieszczony jest monitor wynosi ok. 40 cm. Ta opcja jest przydatna szczególnie dla uczniów i studentów, dla których komputer to nie tylko miejsce pracy, ale również centrum rozrywki. Aby obejrzeć film z kanapy, wystarczy ustawić monitor i wyciągnąć ramię w kierunku oglądających.

ART L-01 udźwignie monitor o przekątnej 13-27 cali o maksymalnym ciężarze 10 kg.

Uchwyt L-03 pozwala na zamontowanie aż trzech monitorów, a jego funkcjonalność docenią zawodowcy. Trzy ekrany to wyjątkowa przestrzeń robocza do analizy danych, przygotowywania materiałów graficznych. Niestety odbywa się ona często kosztem przestrzeni na biurku. Jednak dzięki zastosowaniu uchwytu biurkowego możemy zaoszczędzić sporo miejsca.

L-03 pozwala na regulację o 180 stopni w pionie i 360 stopni w poziomie, na każdym ramieniu może znajdować się monitor o maksymalnej wadze 6 kg i przekątnej 13-20 cali.

ART L-01 i L-03 mocowane są do blatu biurka i wyposażone w system maskowania kabli. Ich ceny detaliczne wynoszą, odpowiednio, ok. 150 zł brutto za model L-01 i ok. 250 zł brutto za wersję L-03. Oba objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Dodaj komentarz