Twój najlepszy opiekun podróży–kamera samochodowa REC MC-CC12 FHD

MC-CC12_3Październik 2014 – Firma MODECOM – Oficjalny Partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej – wprowadziła do oferty najnowszy model kamery samochodowej MODECOM REC MC-CC12 FHD GPS z wbudowanym modułem GPS.
Na półki sklepowe trafił właśnie najnowszy model rejestratora samochodowego MODECOM REC MC-CC12 FHD GPS, który wyróżnia się kompaktowych kształtem, niewielkimi rozmiarami, doskonałymi komponentami optycznymi oraz wbudowanym modułem GPS. Zastosowana w konstrukcji urządzania najwyższej jakości sensor optyczny pozwala na nagrywania filmów w najwyższej jakości Full HD (1920 x 1080) z prędkością 30 klatek na sekundę lub w jakości HD (1280 x 720) z prędkością 60 klatek na sekundę. Obraz przenoszony jest do kamery przez precyzyjny, 120 stopniowy, szerokokątny obiektyw, natomiast nagrywanie dźwięków z wnętrza samochodu umożliwia wbudowany w konstrukcję czuły mikrofon. Dodatkowo w konstrukcji kamery MC-CC12 FHD GPS zastosowano specjalną głowicę umożliwiającą pełny obrót kamery wokół własnej osi.
Cechą wyróżniającą najnowszy rejestrator MODECOM MC-CC12 FHD GPS jest wbudowany w jego konstrukcję moduł GPS za pomocą którego możliwe jest m.in. precyzyjne prześledzenie trasy na mapie oraz rejestrowanie prędkości z jaką poruszał się kierowca. Dodatkowo w konstrukcji urządzenia znalazło się także miejsce na 2.4” kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości (960 x 240 pikseli), wyjście HDMI, czytnik kart SD z obsługą układów do 32GB.

Sugerowane ceny detaliczna: 359 zł/brutto

Dodaj komentarz