SPRZEDAŻ KILLZONE SHADOW FALL, EKSKLUZYWNEGO TYTUŁU NA PLAYSTATION4,

PS_Now_logoNiezwykle wyczekiwany tytuł startowy dla PS4 przyczynia się do sukcesu systemu
PS4.
Warszawa, 30 stycznia 2014 – Sony Computer Entertainment Inc. (SCE) ogłosiło, że światowa sprzedaż KILLZONE™ SHADOW FALL , ekskluzywnego tytułu na PlayStation®4 (PS4™) , 15 stycznia 2014 r. przekroczyła 2,1 miliona sztuk*1. Najnowsza część wielokrotnie nagradzanej serii KILLZONE™ to połączenie niezwykle wciągającej fabuły oraz interesującej rozgrywki. Tytuł ten zasłużył na uznanie graczy na całym świecie i znacząco przyczynił się do sukcesu PS4.
„Cieszę się, że tak wiele osób zagrało w KILLZONE SHADOW FALL od czasu premiery PS4” – powiedział Shuhei Yoshida, Prezes Sony Computer Entertainment Worldwide Studios (SCE WWS). „Ten tytuł w pełni prezentuje umiejętności holenderskiego studia Guerrilla Games*2 i doskonale przedstawia to, co SCE WWS ma do zaoferowania. SCE wciąż będzie dostarczać wspaniałe gry i aktualnie pracuje nad ponad 30 grami, wliczając w to DRIVECLUB™, inFAMOUS Second Son™ i The Order: 1886™, które oferują rozrywkę możliwą do zrealizowania wyłącznie na PS4.”
Seria KILLZONE, ekskluzywna dla platform PlayStation®, przedstawia wojnę między ISA i imperium helghańskim. KILLZONE SHADOW FALL kontynuuje historię tego rozgrywającego się na planecie Vekta konfliktu. Gracz wciela się w postać Lucasa Kellana, elitarnego żołnierza i szpiega rządu vektańskiego, którego celem jest powstrzymanie organizacji terrorystycznej Czarna Dłoń przed zniszczeniem planety. Guerrilla Games cały czas pracuje nad aktualizacjami tytułu po jego premierze w Ameryce Północnej i Europie, takimi jak patche usprawniające rozgrywkę dla jednego i wielu graczy. Zespół ciężko pracuje nad dodatkami do trybu wieloosobowego, w którym znajdą się zupełnie nowe elementy, oraz przygotowuje dwie DARMOWE mapy do trybu wieloosobowego dla graczy KILLZONE. Daty premiery zawartości do pobrania zostaną ogłoszone wkrótce.
SCE będzie wciąż pracować nad wsparciem dla PS4, oferując atrakcyjne gry oraz usługi sieciowe.

Dodaj komentarz