Słuchawki dla sportowców od Maxell

HP-S20-blueMaxell wprowadza nową linię wytrzymałych słuchawek dousznych, zaprojektowanych dla osób prowadzących aktywny styl życia, szczególnie miłośników sportów terenowych.
Niezależnie od tego, jaki sport uprawiamy muzyka może motywować podczas ćwiczeń. Słuchawki HP-S20 sprawdzą się zarówno na siłowni, ale także w różnego rodzaju terenie. Nowy model marki Maxell jest bryzgoszczelny, dzięki czemu nie zaszkodzi mu deszcz lub pot. Także dzięki ergonomicznemu kształtowi HP-S20 dopasowują się do ucha i nie wypadają nawet przy intensywnych ruchach.
Zastosowana technologia oraz silikonowe nakładki przylegające ściśle do ucha pomagają absorbować niepożądany hałas z zewnątrz. Wysokiej jakości przetworniki 10 mm zapewniają bogaty bas i czyste, wysokie częstotliwości. Dzięki wykorzystanym rozwiązaniom, wykonywany przez użytkownika ruch nie ma wpływu na jakość dźwięku.
Sprzęt cechuje się też wysokim stopniem ochrony przed skutkami krótkotrwałego zanurzenia w wodzie (IPX7). Obudowa słuchawek przy chwilowym kontakcie z cieczą w znormalizowanych warunkach dotyczących ciśnienia i czasu, powinna uniemożliwiać wnikanie takiej ilości wilgoci, która powodowałaby szkodliwe skutki.
Kształt słuchawek pozwalający dostosować je do ucha za pomocą małego zacisku, zapewnia wygodę i stabilne mocowanie. Zastosowany uchwyt nie przeszkadza również w noszeniu okularów korekcyjnych czy słonecznych.
Nowe słuchawki douszne Maxell HP-S20 dostępne są w kolorach czarnym, niebieskim, czerwonym i pomarańczowym.
Sugerowana cena: 59 zł

DANE TECHNICZNE:
Impedancja 16 Ω
Przetwornik 10mm
Czułość 100dB/mW
Pasmo przenoszenia 20Hz-20kHz
Wtyczka 3.5mm
Przewód 1,2 m

Dodaj komentarz