Rafał Kiss dyrektorem sprzedaży na Europę Centralną w Panasonic

Rafał KissWarszawa, 26 września 2014 r. – Rafał Kiss objął stanowisko dyrektora sprzedaży na Europę Środkową w firmie Panasonic Marketing Europe GmbH. Związany z Panasonic od 2000 roku, obecnie odpowiada za wyniki sprzedaży w Europie Centralnej.

Rafał Kiss od września b.r. pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży na Europę Centralną, przejmując dodatkowo struktury w Czechach oraz na Słowacji. Jest on odpowiedzialny za wyniki sprzedaży w Europie Centralnej oraz planowanie przyszłego produktu (CE, Telekom) we współpracy z innymi krajami europejskimi, jako część strategii europejskiej.

Rafał Kiss, absolwent Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, jest związany z firmą Panasonic od 2000 roku. Do 2007 pracował jako kierownik ds. kluczowych klientów, po czym objął stanowisko kierownika sprzedaży na Polskę.

W 2011 roku otrzymał tytuł Dyrektora Sprzedaży na Polskę i Kraje Bałtyckie. Dotychczas odpowiadał, między innymi, za ustalanie strategii sprzedaży oraz wyniki sprzedaży w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Dodaj komentarz