Plustek OpticSlim 1180 – wydajny skaner dokumentów formatu A3 w ofercie MODECOM

os1180_02Luty 2014 – .Firma MODECOM – oficjalny dystrybutor urządzeń skanujących marki Plustek w Polsce – wprowadza do swojej oferty kolejny skaner – OpticSlim 1180 – przeznaczony do skanowania druków o dużym formacie A3, takich jak plakaty, duże fotografie, czy mapy.
Plustek OpticSlim 1180 to najnowsza propozycja płaskiego skanera w ofercie firmy MODECOM. Urządzenie przeznaczone jest do użycia we wszystkich instytucjach w których przetwarzane są na format cyfrowy dokumenty formatu A3. Zastosowana w konstrukcji urządzenia wysokiej jakości, nowoczesna matryca typu CIS, pozwala uzyskać bardzo wysoką rozdzielczość zeskanowanych materiałów (nawet do 1200 dpi). Tak wysoka rozdzielczość pozwala na wiernie odzwierciedlenie nawet najdrobniejsze szczegóły z oryginalnego dokumentu.
Skaner Plustek OpticSlim 1180 dzięki kompaktowej i smukłej konstrukcji zajmuje znacznie mniej miejsca na biurku niż inne tego typu urządzenia skanujące dokumenty w formacie A3. Dodatkowo w celu maksymalnego zautomatyzowania procesu skanowania, na jednym z boków skanera zostały umieszczone cztery programowalne przyciski. Przyciski te można zaprogramować, żeby za jednym naciśnięciem wykonywały najczęściej wykorzystywane podczas skanowania czynności, takie jak: Skanowanie, E-mail, OCR, PDF.
Źródłem w światła w skanerze OpticSlim 1180 są wysokiej klasy diody LED, które oprócz energooszczędnej funkcji, pozawalają uzyskać żywsze oraz głębsze barwy w zeskanowanych materiałach.
Dołączony do urządzenia bogaty pakiet oprogramowania zawiera m.in. narzędzia do przetwarzania obrazu, zarządzanie dokumentami, tworzenia plików PDF, dokładnego optycznego rozpoznawania znaków (OCR). Skaner wspiera także kompatybilny z większością dostępnych aplikacji do skanowania, uniwersalny sterownik TWAIN.
Te cechy czynią z prezentowanego urządzenia, doskonałe narzędzie m.in.: do skanowania wycinków prasowych, albumów fotograficznych, map oraz dokumentów historycznych. Funkcje te znajdą uznanie zwłaszcza w takich firmach i instytucjach jak: agencje reklamowe, wydawnictwa, biblioteki, szkoły, małe i średnie przedsiębiorstwa. Warto dodać, że skaner Plustek OpticSlim 1180 wyróżnia się także atrakcyjną ceną, która została ustalona na 1049 zł brutto.

Sugerowana cena detaliczna: 1049 zł brutto

Dodaj komentarz