Październikowe kuszenie hitami filmowymi w IPLI!

Październik 2014 z IPLĄ_472x350Październikowa oferta największej telewizji internetowej IPLA sprawi, że coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory staną się przyjemnością. Wśród filmowych propozycji znajdują się tytuły takie jak: „Nauka spadania”, „Imigrantka”, „Non stop”, „Zniewolony. 12 Years a Slave”, „Rodzinka nie z tej ziemi”, „Pompeje”, „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”, „Kamienie na szaniec” oraz wiele innych. Nie lada gratka czeka również wielbicieli sportu – eliminacje UEFA EURO 2016 zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających kibiców.
Obsypany nagrodami film pt. „Zniewolony. 12 Years a Slave” otrzymał trzy Oscary, w tym za najlepszy film roku, 35 innych nagród oraz 69 nominacji. Dramat w reżyserii Steve’a McQueena opowiada historię wolnego, czarnoskórego, wykształconego mężczyzny, który zostaje porwany, a następnie sprzedany handlarzom niewolników. Przez 12 dramatycznych lat stara się żyć z nadzieją na lepsze jutro. W filmie główne role grają: Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Benedict Cumberbatch, Paul Giamatti, Lupita Nyong’o oraz Brad Pitt.
„Być zwyciężonym i nie ulec – to zwycięstwo”, tą dewizą kierowali się młodzi ludzie walczący za ukochaną ojczyznę – Polskę. Alek, Zośka i Rudy – trzej młodzi maturzyści, którzy niezwykle szybko wkroczyli w dorosłość, uczą, czym jest odwaga, honor, przyjaźń i patriotyzm. „Kamienie na szaniec” w reżyserii Roberta Glińskiego to obowiązkowa pozycja na październikowy wieczór.
13 tys. metrów nad Atlantykiem, w rozpędzonej maszynie wśród 146 pasażerów znajduje się terrorysta. Grozi, że jeśli jego żądania nie zostaną spełnione, co 20 minut zginie kolejny pasażer. Agent federalny Bill Marks (Liam Neeson) rozpoczyna walkę z czasem. Czy uda mu się namierzyć złoczyńcę? „Non – Stop” z pewnością zadowoli wszystkich wielbicieli filmów akcji.
W sylwestrową noc Martin Sharp (w tej roli Pierce Brosnan) postanawia zakończyć swe życie. Nieoczekiwanie okazuje się, że na gmach londyńskiego wieżowca z podobną myślą udali się: samotna matka, pyskata nastolatka oraz były muzyk – obecnie dostawca pizzy. Wbrew oczekiwaniom zwierają pakt – dotrwać do walentynek. W filmie Pascala Chaumeila pt. „Nauka spadania” widz spotka nazwiska takie jak Toni Collette, Aaron Paul, Imogen Poots czy Sam Neill.
Rok 1921. Ewa Cybulski (w tej roli laureatka Oscara Marion Cotillard) – młoda, pełna marzeń i nadziei Polka – wyrusza w podróż z wiarą spełnienia swojego amerykańskiego snu. Brutalna rzeczywistość zmusza ją do podjęcia pracy w teatrze erotycznym, którego właścicielem jest Bruno (genialny Joaquin Phoenix). Czy uda jej się wyrwać z mrocznego świata i zawalczyć o samą siebie? „Imigrantka” to idealna propozycja dla fanów twórczości Jamesa Graya, który wyreżyserował filmy takie jak „Kochankowie” czy „Królowie nocy”.
„Rodzinka nie z tej Ziemi” to kolejna październikowa propozycja, która rozbawi zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Bohater narodowy planety Baab – Scorch Supernova udaje się na Ziemię, z której odebrano tajemniczy sygnał S.O.S. Kiedy wpada w pułapkę, na pomoc rusza mu brat Gary, który również wpada w tarapaty. Wtedy na ratunek rusza cała rodzina Supernovych.
Doskonałe efekty specjalne, porywająca akcja oraz wątek miłosny. To wszystko widz znajdzie w dramacie Paula Andersona pt. „Pompeje”. Milo (w tej roli znany z roli Jona Snow z „Gry o tron” Kit Harington) przybywa do miasta, aby stoczyć walkę, w której wygraną może być wolność i możliwość ubiegania się o rękę ukochanej kobiety Cassii (Emily Browning). Kiedy wydaje się, że wszystko stracone, niespodziewanie wybucha Wezuwiusz, wyrzucając potoki śmiercionośnej lawy… W pozostałych rolach Kiefer Sutherland, Carrie-Anne Moss, Jared Harris oraz Adewale Akinnuoye-Agbaje.
Rewolucjonista, specjalista od bomb, podwójny szpieg, a także przyjaciel takich osobistości jak: generał Franco, prezydenci USA Truman i Reagan oraz Michaił Gorbaczow. A wszystko to w postaci stuletniego Allana Karlssona, mieszkańca domu spokojnej starości. Mężczyzna o bujnej młodości postanawia przeżyć jeszcze jedną przygodę. W tym celu wyskakuje przez okno… „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął” to ciepła i zabawna komedia, która powstała na podstawie książki o tym samym tytule.
Wszystkie mecze eliminacji UEFA EURO 2016 w IPLI
W IPLI można zobaczyć wszystkie mecze eliminacyjne do UEFA EURO 2016! Już 11 października na Stadionie Narodowym w Warszawie Polska zmierzy się z obecnymi mistrzami świata Niemcami. Pozostałymi rywalami Polaków w grupie D będą: Szkocja, Gruzja, Irlandia i Gibraltar. Wszystkie spotkania Biało-Czerwonych będą w IPLI pokazywane bezpłatnie. Klienci Cyfrowego Polsatu i Plusa pełen cykl eliminacyjny obejrzą za darmo. Dla pozostałych użytkowników przygotowano dwa pakiety, zapewniające dostęp do wszystkich meczów lub do pojedynczego dnia rozgrywek.

Dodaj komentarz