Kolejne światowe produkcje od Monolith Films w VOD Cyfrowego Polsatu i IPLI

2014-01-15_Układ_w_IPLI_od_Monolith_FilmsCyfrowy Polsat udostępni dla użytkowników telewizji internetowej IPLA i VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej nowe tytuły z kategorii super premium VOD – światowe hity od Monolith Films, które widzowie obejrzą jeszcze przed ich premierą na DVD w Polsce i po premierach w amerykańskich kinach. Na platformach właśnie pojawił się pierwszy nowy tytuł – „Układ”.

Filmy Monolith Films to produkcje z najlepszymi hollywoodzkimi gwiazdami i kino amerykańskie na wysokim poziomie. Umowa z dystrybutorem obejmuje kolejnych osiem tytułów filmowych, które co dwa tygodnie będą pojawiać się w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej oraz IPLI.

„Układ” to thriller akcji odsłaniający prawdziwe oblicze brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości, a jednocześnie historia byłych kochanków Martina i Claudii, którzy podejmują się obrony terrorystów w głośnym procesie. W rolach głównych wystąpili – Eric Bana znany z roli Hulka i Rebecca Hall.

W kolejnej propozycji, biograficznej historii aktorki filmów pornograficznych, „Lovelace” z Amandą Seyfried wystąpiły supergwiazdy kina: Sharon Stone i Eric Roberts. Inna nowość to gorące kino akcji – „Plan ucieczki” będący niespodzianką dla fanów Sylwestra Stallone i Arnolda Schwarzenegera, którzy po raz kolejny spotkali się na planie filmowym.

W kolejnych tygodniach widzowie zobaczą: „Jeżeli nadejdzie jutro”, najnowszy film z Saoirse Ronan w roli głównej („Bizantium”,”Intuz”), w reżyserii twórcy hitów „Ostatni król Szkocji” i „Dziewiąty legion”, „Uziemieni” – komedię o szalonej podróży na koniec świata z Valérie Bonneton („Niewinne kłamstewka”) i Dany’m Boon („Nic do oclenia”), i mroczną historię o miłości i poświęceniu „Charlie musi umrzeć”, w której to produkcji swój kunszt aktorski pokazali Shia LaBeouf („Transformers”, „Gangster”), Evan Rachel Wood („Idy marcowe”) i Mads Mikkelsen („Polowanie”), a film brał udział w konkursie głównym MFF w Berlinie (2013).

Na koniec zestawienia Cyfrowy Polsat i IPLA zaserwują wybuchową mieszankę pojedynku najlepszych aktorów – „W obronie własnej”, gdzie zagrali znani: Jason Statham („Transporter”, „Niezniszczalni”), James Franco („127 godzin”), Winona Ryder („Czarny łabędź”) i Kate Bosworth („Superman: Powrót”), a scenariusz filmu napisał sam Sylwester Stallone. „Obóz integracyjny” to z kolei najnowszy tytuł, przy produkcji którego, jako partnerzy, na planie spotkali się Adam Brody („Lovelace”, „Krzyk 4”) i Jean-Claude Van Damme, w komedii o tym, jak przetrwać w dżungli.

Dostęp do VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu, w której będą pojawiać się hity od Monolith Films, mają wszyscy abonenci operatora, a filmy w telewizji internetowej IPLA, dzięki witrynie ipla.tv oraz dedykowanym aplikacjom, obejrzą użytkownicy komputerów z system Windows i Windows 8, smartfonów opartych o systemy Android i Windows Phone, tabletów (Android), telewizorów z dostępem do Internetu (Panasonic, Samsung, Sony, LG, Philips, Sharp), dekoderów Cyfrowego Polsatu. Oferta skierowana jest do użytkowników tylko na terytorium Polski.

Dodaj komentarz