XINO Z46 X4+ MODECOM prezentuje następcę swojego flagowego smartfonu

XINOZ46X4+ yanosik[600x800]Styczeń 2015 – Firma MODECOM prezentuje najnowszy smartfon MODECOM XINO Z46 X4+, który jest następcą cieszącego się popularnością i uznaniem szerokiego grona odbiorców modelu MODECOM XINO Z46 X4.

MODECOM XINO Z46 X4+ to pierwsza wprowadzona przez polskiego producenta w tym roku propozycja urządzenia mobilnego. Jako pierwszy z noworocznego portfolio produktowego na półki sklepowe trafił następca popularnego na rynku MODECOM XINO Z46 X4. Model ten różni się od swojego poprzednika ulepszoną specyfikacją komponentów. Wśród nich warto wymienić np. wydajniejszy, czterordzeniowy procesor MT6582M Quad Core Cortex-A7, z częstotliwością taktowania 4 x 1.3 GHz. Doskonałym dopełnieniem zastosowanego procesora są: 1GB pamięci RAM oraz popularny układ graficzny PowerVR SGX 544MP.

Smartfon MODECOM XINO Z46 X4+ w porównaniu ze swoim poprzednikiem wyposażony jest także w dwa razy więcej pamięci flash, czyli na gromadzenie danych użytkownik otrzyma do dyspozycji aż 8GB. Urządzenie ponadto w pełni wspiera częstotliwości UMTS 900 oraz 2100 Mhz wykorzystywane w Polsce między innymi przez operatora Aero2.

Oprócz doskonałej jakości kluczowych komponentów technologicznych, do zakupu najnowszego smartfona MODECOM zachęca bogaty również zestaw dodatkowych cech i funkcjonalności, takich jak: obsługa dwóch kart SIM ( DUAL SIM), wysokiej klasy dwa aparaty fotograficzne o rozdzielczości 8 Mpix z auto fokusem i lampą błyskową LED (tył) oraz 2 Mpix (przód), wbudowane moduły (GPS, Wi-Fi, Bluetooth®). Smartfon kontrolowany jest przez system operacyjny Android™ 4.4, KitKat®. Z kolei za długi czas pracy urządzenia bez konieczności częstego ładowania, odpowiada wbudowana wysokiej klasy bateria o pojemności 2050 mAh.

Wraz z urządzeniem użytkownik otrzyma zainstalowany popularny wśród kierowców program Yanosik. Jest to komunikator dla kierowców, dzięki któremu otrzymują oni informacje o sytuacji na drodze m. in. robotach drogowych, wypadkach, kontrolach prędkości czy fotoradarach. Aplikacja pełni również funkcję nawigacji online, która wyznacza trasę w oparciu o dane o aktualnym natężeniu ruchu, co pozwala na ominięcie korków. Warto podkreślić, że jest to najpopularniejsza aplikacja tego typu – z systemu miesięcznie korzysta ponad milion kierowców.

Sugerowana cena MODECOM XINO Z46 X4+: 549 zł brutto

Dodaj komentarz