Spędź dzisiejszy wieczór z IPLĄ, kibicując biało-czerwonym!

9000 PZP_3 [600x800]Nadszedł dzień, na który czekała większość fanów piłki nożnej. Już dziś Polska zmierzy się z rywalem z Gruzji! To wyjątkowe wydarzenie, podobnie jak wszystkie mecze eliminacyjne do UEFA EURO 2016™, będzie można obejrzeć w największej telewizji internetowej IPLA. Mecze naszej reprezentacji widzowie zobaczą bez żadnych opłat! Pozostałe rozgrywki można zamówić na dwa sposoby: poprzez wykupienie dostępu do wszystkich spotkań lub tylko do pojedynczego dnia meczowego. Abonenci Cyfrowego Polsatu i Plusa pełen cykl eliminacyjny obejrzą bez dodatkowych opłat.
Dzisiejszy, piątkowy wieczór zapowiada się wyjątkowo. O godz. 18:00 nasza reprezentacja zmierzy się reprezentacją Gruzji. Mecz odbędzie na murawie naszych rywali – w Tbilisi. Największa telewizja internetowa IPLA udostępni to wydarzenie bez opłat. Spotkanie z mistrzami świata – Niemcami zakończyło się dla biało-czerwonych spektakularnym sukcesem, a w emocjonującym meczu ze Szkocją zremisowaliśmy. Jak rozstrzygnie się dzisiejszy piłkarski pojedynek? Czy wyjdziemy z grupy D?
Pakiety UEFA EURO 2016™
Wszystkie spotkania eliminacji UEFA EURO 2016™, także te, których nie pokaże telewizja, dostępne będą na żywo w IPLI. Abonenci Cyfrowego Polsatu i Plusa obejrzą je bez dodatkowych opłat. Dla pozostałych kibiców przygotowane zostały specjalne pakiety:
pakiet IPLA EUROPEAN QUALIFIERS (99,90 zł) obejmujący cały sezon i zapewniający dostęp do wszystkich 256 meczów na żywo w fazie grupowej i 8 spotkań barażowych (koszt jednego meczu wyniesie zatem poniżej 40 gr),
pakiet IPLA EUROPEAN QUALIFIERS DZIEŃ (9,90 zł) dający możliwość oglądania wszystkich rozgrywek odbywających się danego dnia.
Oglądaj mecz gdzie chcesz!
Eliminacje do UEFA EURO 2016™ w IPLI będzie można oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Zamówienia można składać zarówno na stronie www.ipla.tv, jak i w poszczególnych aplikacjach z systemem Android. Płatności za pakiet realizowane są drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem, a za pakiet dzienny można płacić też SMS-em. Usługa jest dostępna tylko na terytorium Polski.

Dodaj komentarz