Pomóżmy najmłodszym razem z FIBARO – Christmas Charity Expedition

Pomóżmy najmłodszym razem z FIBARO - Christmas Charity ExpeditionŚwięta coraz bliżej, jednak nie każde dziecko może liczyć na wyjątkowe prezenty pod choinką. FIBARO, chcąc, by Boże Narodzenie było dniem spełnionych marzeń, dniem pełnym niespodzianek i radości, rozpoczyna 12 grudnia wyjątkową akcję – „Christmas Charity Expedition”. Każdy z nas będzie mógł pomóc Świętemu Mikołajowi, dotrzeć na czas z prezentami do Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu – wystarczy jedno kliknięcie.

W piątek 12 grudnia uruchomiona zostanie specjalna strona internetowa akcji Fibaro Charity Expedition (www.xmas.fibaro.com). – Zależy nam na tym, aby zebrać jak największą liczbę osób, które pomogą naszemu Świętemu Mikołajowi dotrzeć na czas z prezentami do domu dziecka nr 3 w Poznaniu – mówi Ewa Bujak z Fibar Group_. – Chcemy wykorzystać fakt, iż nasza firma ma zasięg ogólnoświatowy i dzięki temu połączyć nasze siły, by pomagać globalnie tym, którzy lokalnie tego potrzebują – dodaje Bujak.

Fotograf Częstochowa
W trakcie trwania akcji Mikołaj, wraz ze swoim świątecznym pomocnikiem, małym Motion Sensorem – będzie podróżować po wirtualnej mapie świata, odwiedzając poszczególnych partnerów FIBARO. Każdy internauta w bardzo prosty sposób może przyłączyć się do tej wyjątkowej wyprawy i za pomocą kliknięcia w specjalny przycisk, przesunąć jego sanie w kolejne miejsce na mapie. Co ważne, użytkownik będzie mógł kliknąć przycisk tylko raz dziennie. – W momencie, gdy nasz Mikołaj dotrze do któregoś z partnerów FIBARO, na stronie pojawi się filmik z wyjątkowymi, świątecznymi życzeniami od konkretnego teamu – wyjaśnia Ewa Bujak. – W ten sposób, nasza strona zamieni się w jedną dużą globalną kartkę ze świątecznymi życzeniami – dodaje.

Fibaro Charity Expedition potrwa do 23 grudnia, Święty Mikołaj ma do przebycia 53 150 km w 12 dni – tylko od aktywności użytkowników zależy czy przybędzie z prezentami do Domu Dziecka nr 3 na czas.

Dodaj komentarz