Polsat News HD w Cyfrowym Polsacie

IPLAOd 3 lutego br. roku na platformie Cyfrowy Polsat jest dostępny nowy kanał Telewizji Polsat – Polsat News HD, bliźniacza stacja informacyjnego Polsatu News nadawana w wysokiej rozdzielczości.
Polsat News HD znalazł się na 117 pozycji listy kanałów Cyfrowego Polsatu. Jest dostępny w pakietach podstawowych Familijny HD i Familijny Max HD, które po dołączeniu nowej stacji oferują odpowiednio 73 i 95 różnorodnych tematycznie kanałów dla całej rodziny (w tym 12 i 19 w jakości HD).
Podobnie jak Polsat News, Polsat News HD będzie kanałem dla widzów ceniących szybkość i rzetelność informacji. Stacja każdego dnia zapewni najświeższe relacje z całego świata. Wydarzenia zagraniczne zrelacjonują stali korespondenci w Waszyngtonie, Londynie, Brukseli i Berlinie oraz komentatorzy w Pradze, Pekinie, Genewie i Kijowie. W kraju natomiast szybki przekaz informacji zagwarantuje warszawski newsroom oraz rozbudowana sieć 9 ośrodków regionalnych połączonych ze sobą światłowodami. W Polsat News HD będzie można zobaczyć także bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu, a także aktualizowany co 30 minut serwis pogodowy. Program stacji, nadawany w formacie 16:9, emitowany jest z jednego z największych studiów newsowych w Europie. Popularne programy, jakie będzie można oglądać w Polsat News HD to: „Nowy dzień”, „Graffiti”, „To jest dzień”, „Gość wydarzeń”, „To był dzień”, „Tak czy Nie, „Wydarzenia. Opinie. Komentarze”.
Polsat News HD jest piątym kanałem Grupy Polsat emitowanym w wysokiej rozdzielczości po Polsat HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD oraz Polsat Film HD.

Dodaj komentarz