Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design – po raz pierwszy w Lublinie

THF&VD_Lublin_2Top Hi-Fi & Video Design otworzył w Lublinie swój pierwszy salon. Od początku sierpnia w galerii „Gala” wszyscy melomani i miłośnicy wysokiej jakości urządzeń AV mogę kupić, a dzięki profesjonalnej sali odsłuchowej także przetestować, urządzenia z każdej grupy produktów, m.in. systemy stereo, kino domowe i nowe media, dostarczane przez znanych i cenionych na całym świecie producentów audio-wideo

Wraz z otwarciem galerii handlowej „Gala” przy ul. Fabrycznej 2, na mapie Lublina pojawił się nowy, w pełni profesjonalny salon audio-wideo. 1 sierpnia br. swoją działalność zainaugurował pierwszy w Lublinie, a 11 w Polsce sklep Top Hi-Fi & Video Design. Pod tą nazwą kryje się renomowana sieć salonów, która już od dwóch dekad dostarcza melomanom najnowocześniejsze konstrukcje znanych i cenionych światowych producentów. Klienci mogą znaleźć tutaj konstrukcje tak legendarnych marek, jak Bowers & Wilkins, Musical Fidelity, NAD i Yamaha, jak również urządzenia producentów, których działalność rozpoczęła się stosunkowo niedawno, ale od samego początku przekonują wysokim poziomem zaawansowania technologicznego, np. Devialet, Gato Audio i Peachtree Audio. Dzięki tak ogromnemu zróżnicowaniu oferty w salonie Top Hi-Fi & Video Design znajdą coś dla siebie zarówno ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z wysokiej jakości dźwiękiem i szukają w miarę nieskomplikowanego, przystępnego cenowo systemu, jak również ci najbardziej wymagający, dla których przede wszystkim liczy się jakość.

W nowym salonie Top Hi-Fi & Video Design na klientów czeka asortyment z każdej grupy produktowej. Wśród reprezentantów stereo znajdą się np. wzmacniacze zintegrowane i dzielone, odtwarzacze CD i gramofony, a także tunery analogowe i cyfrowe DAB, a dział kina domowego obejmie m.in. amplitunery AV i odtwarzacze Blu-ray. Złożenie kompletnego systemu umożliwia bogata oferta kolumn głośnikowych i subwooferów oraz akcesoriów – kabli i złączy. Całość oferty dopełniają urządzenia z grupy nowych mediów, m.in. słuchawki i bezprzewodowe stacje muzyczne.

Oprócz kompletnej oferty atutem salonu Top Hi-Fi & Video Design będzie także profesjonalnie przygotowana sala odsłuchowa. Tutaj w komfortowych warunkach, w pokoju o powierzchni 25 mkw. nawiązującym wykończeniem do domowych salonów, obecni i przyszli melomani mogą poznać walory i możliwości oferowanego sprzętu oraz porównać urządzenia między sobą. Dalszą pomoc w skomponowaniu optymalnego systemu AV zapewnią pracujący w salonie specjaliści. Dzięki nim każdy klient zbuduje swój wymarzony, w pełni kompletny i funkcjonalny zestaw.

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design mieści się na pierwszym piętrze galerii „Gala”. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 19 i w sobotę od 10 do 17. Z pracownikami sklepu można także skontaktować się za pomocą poczty e-mail, lublin@tophifi.pl, oraz telefonicznie pod numerem 81 531 78 51.

Dodaj komentarz