Dermatolog w Częstochowie

baby-17369_640Poszukuję dobrego dermatologa w Częstochowie dla mojego męża. Jakiś czas temu oparzył się w domu gorącą kawą. Miał poparzoną całą dłoń. Głównie od strony wewnętrznej. Pojechaliśmy oczywiście do szpitala, ręka została opatrzona. Goi się całkiem ładnie, jednak mimo to skierowano nas na wizytę do dermatologa.

Chciałabym znaleźć kogos kompetentnego, kto pomógłby odzyskać prawidłowy wygląd skóry na dłoni mojego męża. Boję się, że blizny będą nie tyle szpecić, co utrudnia normalne życie, a co za tym idzie, równieś będą stanowiły problemy w pracy. Nie chcielibyśmy, aby ta dłoń straciła w jakimś stopniu sprawność. Praca męża polega na prowadzeniu samochodów ciężarowych, więc istotne jest, aby manualnie wszystko było jak najbardziej sprawne.

Kto z mógłby nam polecić dobrego dermatologa? Może ktoś miał podobny problem i mógłby mi pomóc? Mąż mówi, żebym się nie martwiła, że to zniknie, ja jednak mam pewne obawy, gdyż ręka nadal jest spuchnięta.

Bardzo prosiłabym o pomoc. Boję się też, że blizny będa utrudniać zginanie palców i chwytność. Prowadzenie tak dużego samochodu jest nie lada wyzwaniem i odpowiedzialnością.

Szukamy dermatologa w Częstochowie. Słyszałam o kilku dobrych lekarzach w tej specjalności, jednak wolałabym kogoś z polecenia, sprawdzonego.

Dodaj komentarz