Czerwcowe nowości VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

47_roninów_Film o wytrwałym poszukiwaniu miłości, opowieść o legendach boksu i historia kobiety, która w jesieni życia postanawia odnaleźć syna – to wszystko w czerwcowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu. Na półce wirtualnej wypożyczalni widzowie znajdą takie tytuły, jak: „Wkręceni”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Ja, Frankenstein”, „47 roninów”, „Romans na haju”, „Legendy ringu”, „Tajemnica Filomeny” i wiele innych.

Dodatkowo od 6 do 13 czerwca br. uhonorowaną Oskarami produkcję science fiction „Grawitacja” oraz familijną animację „Scooby-Doo. Tajemnica ringu” można zamówić 20% taniej, a polska komedia kryminalna „Komisarz Blond i oko sprawiedliwości” jest dostępna dla widzów jedynie za 1 zł.

Najnowsze komedie
„Facet (nie)potrzebny od zaraz” to film o poszukiwaniu miłości. Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak zastaje go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Za namową przyjaciółki Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać mężczyzn, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić czy któryś z „byłych” nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą „siódemką” okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery (Paweł Małaszyński), popularny aktor Tomek (Bartosz Porczyk), wzięty kompozytor Michał (Maciej Stuhr), zbuntowany romantyk „Łysy” (Marcel Sabat), właściciel modnego klubu Janek (Czesław Mozil) czy poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz (Michał Żebrowski)? Sześciu mężczyzn i dziewczyna pełna determinacji, żeby odnaleźć w końcu swoją miłość…

„Franczesko” (Piotr Adamczyk), „Fikoł” (Bartosz Opania) i „Szyja” (Paweł Domagała) postanawiają odreagować stres po stracie pracy w lokalnej fabryce. Pieniądze otrzymane z odprawy przeznaczają na rozrywkę i niezapomniany weekend w stolicy. Ich prawdziwa przygoda rozpoczyna się podczas przymusowego postoju w urokliwych okolicach Zarzecza. Bohaterowie filmu „Wkręceni” zostają omyłkowo wzięci za niemieckich biznesmenów. Jaki będzie finał tej szalonej zabawy?

Na wszelkie niepowodzenia i nieszczęścia można znaleźć lekarstwo, najlepiej w postaci nowej „drugiej połówki”. Douglas (Sam Rockwell) jest nad wyraz nieszczęśliwy w swoim małżeństwie. Aby odzyskać wiarę w siebie zaczyna romans z piękną, inteligentną i nieodpowiedzialną lekomanką Elizabeth (Olivia Wilde). Jak „Romans na haju” zmieni życie rodzinne tych dwojga?

Trzymające w napięciu
Film „Ja, Frankenstein” w reżyserii Stuarta Beattie to zapierające dech w piersiach efekty specjalne, wartka akcja i dobra gra aktorska. Adam (Aaron Eckhart) został obdarzony ogromną siłą i wytrzymałością. Pomimo tego, że swoją mroczną tożsamość musi ciągle ukrywać przed ludźmi, to broni ich przed atakami istot z najgorszych koszmarów. Stworzony przez doktora Frankensteina, jest nie tylko niesamowicie silny i wytrzymały, ale także wytrenowany w sztukach walki.

„47 roninów” to amerykańska produkcja fantastyczno-przygodowa w reżyserii Carla Erika Rinscha. W główną postać Kai’a w XVIII-wiecznej japońskiej historii o samurajach wciela się Keanu Reeves. Kai chce pomścić śmierć swojego mistrza. Wraz z 46 roninami musi stawić czoło ogromnej armii lorda. Będzie to starcie na śmierć i życie z ciemnymi mocami…

Ucieczka z dotychczasowej kryjówki (labiryntu podziemnych korytarzy w lesie) przed pogonią uzbrojonych mężczyzn doprowadza „Borgmana” do domu nadzwyczaj aroganckiej rodziny z wyższych sfer. Nikomu nieznany Camiel Borgman (Jan Bijvoet) zmienia życie rodzinne Mariny, Richarda i trójki ich dzieci w prawdziwy koszmar.

Z życia wzięte
„Legendy Ringu” to film, w którym Sylwester Stallone i Robert De Niro wcielają się w role Henry’ego „Żylety” Sharpa oraz Billy’ego „Dzieciaka” McDonnena – dwóch lokalnych bokserów z Pittsburgha, których zacięta rywalizacja wzbudziła zainteresowanie w całym kraju. W czasach świetności obojga, każdemu z nich udało się pokonać drugiego. Jednak w 1983 roku, w przededniu ich decydującego, trzeciego starcia, „Żyleta”, nie podając żadnego konkretnego powodu, niespodziewanie ogłosił, że kończy karierę bokserską. Jego decyzja położyła kres karierom sportowym obu pięściarzy. Trzydzieści lat później, promotor boksu Dante Slate Jr., szukając okazji do zrobienia pieniędzy, namawia sportowców, żeby powrócili na ring i raz na zawsze udowodnili, który z nich jest lepszy.

Filomena Lee (Judi Dench) jako młoda dziewczyna zaszła w ciążę. Zhańbioną dziewczynę odesłano do klasztoru, w którym urodziła dziecko. Nowonarodzone niemowlę zakonnice oddały do adopcji. Religijna, prosta Irlandka, mając poczucie winy, po 50 latach postanawia odnaleźć syna. W poszukiwaniach pomaga jej błyskotliwy dziennikarz polityczny Martin Sixsmith (Steve Coogan), który nie przechodzi obojętnie obok kontrowersyjnego tematu, jakim jest „Tajemnica Filomeny”.

Do swoich skromnych zarobków z połowu ryb Luciano (Aniello Arena) dorzuca kilka monet, dopuszczając się drobnych oszustw. Sympatyczny, naiwny neapolitańczyk nigdy nie odmawia pomocy i wsparcia swoim bliskim. Za namową najbliższych postanawia wziąć udział w telewizyjnym „Reality” show.

W czerwcowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: „Pod Mocnym Aniołem”, „Biegnij, chłopcze, biegnij!”, „Samochód Jayne Mansfield”, ”Drogówka”, „Papusza”, „Grawitacja”, „Chce się żyć” „Saga Zmierzch: Przed świtem. Cz. 2”, „Maczeta zabija”, „Młoda i piękna”, „W obronie własnej” i wielu innych.

Nadal można skorzystać z promocji „Pierwszy film za 1 zł”.

Dodaj komentarz