Zapomnij o zmianie baterii!

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

ART_AM-86_Mysz_1Genius prezentuje DX-8500 – nowy model bezprzewodowej myszki optycznej. Jest to następca DX-7100, bardzo popularnej i pozytywnie przyjętej poprzedniczki. Tym razem Genius stawia przede wszystkim na styl i wygodę użytkowania.

Kształt modelu DX-8500 jest profilowany pod naturalny układ dłoni. Ma on zapewnić wygodną pracę z rozluźnionym nadgarstkiem, a w efekcie zapobiec skurczom i bólom wywołanym długotrwałą pracą przy komputerze.

Załączone do zestawu dwie baterie AA mają oferować nieprzerwaną pracę nawet przez 36 miesięcy (3 lata). Myszka ma możliwość pracy również na jednej baterii. Czas pracy skraca się wtedy do 18 miesięcy.

Myszka została wyposażona w przyciski do nawigacji w systemie Windows 8, przyciski poprzedniej i następnej strony oraz regulacji DPI pomiędzy 800, 1200 i 1600.

Srebrno-grafitowa obudowa myszy jest symetryczna. Dzięki temu może służyć zarówno prawo- jak i leworęcznym użytkownikom.

Sugerowana cena detaliczna myszy Genius DX-8500 wynosi 59 PLN. Urządzenie jest objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.