Rodzina – miłość naszego życia

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

stylizacja 2 (2)Wbrew pozorom zbliżający się wielkimi krokami 14 lutego to dzień nie tylko dla zakochanych par, ale też doskonały pretekst, aby powiedzieć „Kocham Cię!” naszym najbliższym. Walentynki to piękna okazja do zacieśniania więzi między rodzicami a dziećmi. Dlatego SmallBig doskonale odpowiada na zapotrzebowanie wszystkich „zakochanym w swojej rodzinie” tworząc – ubrania do pary, czyli takie same sukienki, bluzy czy koszulki dla małych i dużych. Nic lepiej nie przekazuje idei dnia Świętego Walentego niż tak skomponowana kolekcja dla dwojga. Pomyśl, ile radości możesz sprawić swojej małej dziewczynce, ubierając ją w taką samą sukienkę jak mama, czy kupując dla chłopca bluzę lub marynarkę identyczną, jak ta wisząca w szafie taty?
SmallBig to polska marka odzieżowa, która specjalizuje się w tworzeniu identycznych ubrań dla dzieci i dorosłych. Z okazji Walentynek przygotowała kilka inspirujących zestawów, które jeszcze bardziej umocnią więź pomiędzy tobą a twoją pociechą. To właśnie one sprawiają, że małe może być wielkie, nie tylko na co dzień, lecz również od święta!